anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie wysyła paczki

hubertpec1
#9 Pomysłodawca#

18.02.2022 (piątek) zamówiłem u pewnego sprzedawcy na allegro lokalnie płytę główną, nie wysłał jej przez weekend więc pomyślałem że wyśle w poniedziałek, nie wysyłał jej więc napisałem do niego, zapisał mi że nada jutro (22.02.2022) i przeprasza za utrudnienia bo przez wichury. no i nadał, lecz do dnia dzisiejszego paczka ma status "w trakcie przygotowania", pisze do niego i nic, nawet SMS wysłałem i nic, proszę o pomoc (płaciłem z góry blikiem)

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@hubertpec1 A co było w ofercie, jaki czas wysyłki, na Allegro Lokalne sprzedający ma 7 dni na wysyłkę.😁

oznacz moderatorów

hubertpec1
#9 Pomysłodawca#

w ofercie nie ma czasu wysyłki, chyba że źle patrzę, zwykle kupowałem na zwykłym allegro więc tutaj nie wiem za bardzo

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hubertpec1 To ma 7 dni, ale jak się nie odzywa to możesz napisać tu i musi odpowiedzieć w ciągu 24 godz: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

hubertpec1
#9 Pomysłodawca#

no ale minęło już ponad 7 dni

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hubertpec1 Rozpocznij dyskusję ze sprzedającym. Możesz to zrobić w tej zakładce. Będzie musiał przesłać wyjaśnienia w ciągu 24 godzin. Jeśli tego nie zrobi, włączymy się do sprawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

hubertpec1
#9 Pomysłodawca#

jest problem, w tej dyskusji mogę dać tylko zamówienia z zwykłego allegro

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hubertpec1 Spróbuj tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

hubertpec1
#9 Pomysłodawca#

trochę za puźno bo pod zamówieniem kliknąłem "problem z zamówieniem?" i już zrobiłem dyskusje

oznacz moderatorów

hubertpec1
#9 Pomysłodawca#

dodam jeszcze że sprzedawca był dziś aktywny ale tradycyjnie mnie olał

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hubertpec1 Nie przejmuj się że cię olał, musi odpowiedzieć w ciągu 24 godz, jak nie odpowie poproś Allegro o pomoc, a po 14 dniach możesz zakończyć jako nierozwiązaną i złożyć wniosek do POK: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów