anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

System wiadomości jest zepsuty, m.in. wiadomości ciągle są nieprzeczytane

_Raditzu_
#8 Zapaleniec#

1. Wiadomości przeczytane ciągle są oznaczone jako nieprzeczytane.

2. Odpowiedź na wiadomość często nie pojawia się, ani w oknie listy dyskusji, ani w samej dyskusji. Dopiero odświeżenie strony pomaga i widać treść wysłanej wiadomości w oknie głównym. Nadal jednak nie widać jej w oknie bocznym, gdzie jest lista dyskusji.

Zróbcie coś z tym, bo to jest nieprofesjonalne.

Jeszcze na początku listopada wszystko tutaj działało dobrze.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_Raditzu_ dziękuję Twoje zgłoszenie, abym mogła przekazać je do działu technicznego poproszę o zrzuty ekranu lub filmik obrazujący opisywany problem. Możesz to przesłać tutaj na forum lub w wiadomości e-mail na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_Raditzu_
#8 Zapaleniec#

@la_nika Problem na razie znikł. Mam jednak screenshot błędu. Jak tylko sytuacja się powtórzy, podzielę się nim.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_Raditzu_ ok, dziękuję za informację 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

siwy14061
#7 Wielbiciel#

w allegro lokalnie przeczytane wiadomości nie zmieniają statusu jako przeczytane oraz sprzedany przedmiot nie trafia do zakładki zakończone ,wszystko było ok, problem  w komputerze i telefonie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@siwy14061 abym mogła zgłosić ten problem do działu technicznego, potrzebuję zrzut ekranu, na którym ten problem będzie widoczny. Czy mogę poprosić Cię o przesłanie takiego zrzutu? Albo tutaj w wątku, albo na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Jacbus74
#2 Obserwator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam, mam ten sam problem, mianowicie we wiadomościach Allegro od około trzech tygodni wyświetla mi się błąd 404. Rośnie liczba wiadomości do których nie mam dostępu. Jak próbuję je przeczytać wyświetla się okno z komunikatem o konieczności zalogowania się. Gdy chcę to zrobić wyświetla się plansza informująca że strona nie istnieje i błąd 404. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jacbus74 Cześć 🙂 Prześlij proszę zrzut ekranu z widocznym błędem, adresem URL, datą oraz godziną. Przekażę tę sprawę do Działu Technicznego 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów