anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szansa na zwrot z POK

mrsebag429
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem parę dni temu myszkę komputerową, miała lekkie obdarcie nadruku na wierzchu lecz to mi nie przeszkadzało, gdy otrzymałem myszkę okazało się że cały nadruk kruszy się przy dotyku, dodatkowo brak kabla zasilającego (sprzedawca napisał w opisie że wszystko co daje producent) oraz nie gniazdo ładowania nie łączy o czym też nie wspomniał, jaka jest szansa na zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Type0Negative
#9 Pomysłodawca#

Kupiłeś od osoby prywatnej czy firmy ? jeśli firma zrób po prostu zwrot towaru bez podania przyczyny , jeśli osoba prywatna odeślij na reklamację z tytułu rękojmi , oczywiście osoba prywatna też może się zgodzić na zwrot, najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym

oznacz moderatorów

mrsebag429
#7 Wielbiciel#

Od osoby prywatnej na allegro lokalnie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mrsebag429 Najpierw zgłoś problem w Dyskusji; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE domagaj się wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów po odesłaniu, także kosztu odesłania. Po 24 godzinach do Dyskusji włączy się pracownik Allegro, który Ci pomoże. Sprzedawca ma obowiązek w sporze uczestniczyć. Następnie, jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona, wypełnij wniosek do POK; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Moim zdaniem masz sporą szansę na zwrot środków - Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie rób zakupów na AL unikniesz niepotrzebnych problemów ,lepiej i bezpieczniej kupować na normalnym allegro i od sklepów a nie prywatnych handlarzy.

oznacz moderatorów

mrsebag429
#7 Wielbiciel#

Dyskusje otworzyłem jeszcze zanim skontaktowałem się prywatnie ze sprzedawcą, dzisiaj przed 15 dołączy do dyskusji support i zobaczymy jak się potoczy sprawa

oznacz moderatorów

mrsebag429
#7 Wielbiciel#

mrsebag429_0-1612969017146.png

 

oznacz moderatorów