anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienia powiadomień Allegro lokalnie

Pineczek123
#7 Wielbiciel#

Cześć,

 

czy da się gdzieś włączyć powiadomienia dotyczące licytacji na Allegro Lokalnie? Czy powiadomienia do zwykłego Allegro działają też na Lokalnie?

Interesuje mnie informacja o kończącej się licytacji i o tym czy zostałem przelicytowany.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pineczek123 Przepraszam, że musiałeś długo czekać na odpowiedź.

W Allegro Lokalnie nie ma możliwości włączania/wyłączania powiadomień. Wysyłane są jedynie podstawowe komunikaty np. o wygranej oraz zapłacie, które nie są połączone z Allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mrc87
#8 Zapaleniec#

Ok, a są jakieś plany wprowadzenia powiadomień? Uciążliwe jest że żeby sprawdzić czy ktoś napisał na allegro lokalnie, trzeba się logować i sprawdzać, zamiast otrzymać powiadomienie o wiadomości jak na allegro zwykłym. Jest to conajmniej dziwne i mocno utrudnia komunikację z kupującymi czy sprzedającymi

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mrc87 Zachęcam Cię do zamieszczenia sugestii zmian w tym obszarze na forum.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Pineczek123 Na AL jest tyle do poprawienia że nie wiadomo czy naprawiam czy stworzyć coś nowego ,mądrzejszego.

oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

@LEW433 to samo dotyczy podstawowego Allegro 😄 Ciągle są jakieś zmiany ale tylko na gorsze.

oznacz moderatorów

grzesiek81k
#2 Obserwator#

Pozdrawiam.

Kiedyś na allegro wszystko było jasne i czytelne. Teraz coś znaleźć w ustawieniach to masakra.

Allegro lokalnie to jeszcze inna bajka.

Jako użytkownik prywatny nie mogę wystawić aukcji allegro, tylko na lokalnie, a tam żadnych powiadomień o mojej licytacji.

 

Tragedia

oznacz moderatorów