anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wygrałam 2 licytacje od tej samej osoby. Jak połaczyć te dwa zakupy, by przeszły w jednej paczce

skleppoddomem
#7 Wielbiciel#

wygrałam 2 licytacje od tej samej osoby. Jak połączyć te dwa zakupy, by przyszły w jednej paczce i by uniknąć opłaty za dwie przesyłki?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@skleppoddomem allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@skleppoddomem to było na Allegro Lokalnie i widzę, że skontaktowałaś się już ze sprzedającym i to jest najlepsza metoda. Na Allegro Lokalnie nie można jeszcze systemowo połączyć licytacji, można tak zrobić z ofertami [kup teraz], ale z reguły sprzedający zgadzają się, aby wysłać zamówienie w jednej przesyłce 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

skleppoddomem
#7 Wielbiciel#

problemem nie jest wysyłka w jednej paczce, tylko opłata za przesyłkę doliczana za każdą licytację. Tym samym mam dwa przedmioty kupione po 2 zł od tej samej osoby, które przyjdą w jednej paczce, ale opłacić muszę dwie przesyłki, po 20 zł każda . Więc w takim przypadku czy licytujący wysłałby mi produkty w jednej czy w dwóch paczkach jest sprawą drugorzędną, Reasumując :  chciałabym zapłacić za 2 wylicytowane   produkty i za 1 przesyłkę, czyli 24 zł zamiast  44 zł. 

oznacz moderatorów