anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem licytację na allegro lokalnie a czas leci dalej,a potem jeszcze dalej

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Co to za ściema z tą licytacją!!!Wygrałem licytacje na allegro lokalnie po czym czas leci dalej,potem znowu wygrałem i znowu dalej i dalej!!!Co to za oszuści tym sterują!!!Ściema na całego jak tak można!!!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
FenomenoVero
#11 Animator#

Licytacja kończy się jak minie czas ty  po prostu dajesz największą kwotę ale inni mogą Cię przelicytować to chyba normalne tak działają licytacje. 

oznacz moderatorów
Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Nie tak nie działają licytacje!!!Bo czas się już dawno skończył a ja zalicytowałem jako ostatni w ostatnich 2 sekundach po czym doliczyli kolejne 5min po czym znów wygrałem w ostatnich sekundach jako ostatni to znowu dołożyli czas i tak w kółko!!!OSZUŚCI!!!

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:109828139 na lokalnie licytując w ostatniej minucie czas przedłuża się o 5 minut. Tak jest od początku to nie oszustwo. Zapoznaj się z zasadami.

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Na AL nie działa snajper 😀 Można tak licytować kilka godzin jak obie strony podbijają o złotówkę. Głupie to trochę nie da się szybko zakończyć aukcji.

oznacz moderatorów
Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

było zgłaszane już aby ominąć licytowanie przez boty (czyli przebijanko o złotówkę), ale AL ma to gdzieś. Proponowałem chyba, że kwota przebicia powinna się już zwiększać znaczniej niż cały czas o 1zł.

Też mnie **piiip**ają te niekończące się przedłużanie aukcji. 

oznacz moderatorów
Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Pier......taką licytacje ostatni raz!

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- Masz nieaktualne informacje > jest odmiana snajpera, która działa na AL

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

To jest licytacja dla cierpliwych. Kto dłużej wytrzyma siedzenie przed kompem ten wygrywa 😀
Czasem się nie chce licytować bo sprzedawca może cofnąć wpłatę jeżeli wylicytowana cena go nie satysfakcjonuje. Często się z tym spotykałem. AL żyje własnym życiem i tylko MEGAWONSZ9 wie o co w tym chodzi.

oznacz moderatorów
Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

To jest robienie jeszcze z normalnych ludzi głupków i do tego naciąganie na kasę i to cała prawda o tej pseudo licytacji,powiedz która normalna licytacja tak działa ŻADNA!!!

oznacz moderatorów