anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Za nieudane zakupy na allegro lokalne otrzymalam od allegro w ramach poniesionych kosztow 20monet

Client:102595146
#7 Wielbiciel#

Za nieudane zakupy na allegro lokalne otworzyłam dyskusje ze sprzedającym prosząc o zwrot towaru który był nie zgodny z opisem. Zwrot przebiegł prawidłowo otrzymalam naleznosc  na podany numer konta i odesłałam towar na wskazany adres po czym dostałam wiadomosc od allegro ze w ramach poniesionych kosztów i nie udanych zakupów czy zgodzę się na przyznanie mi w ramach rekompensaty 20 monet wyraziłam zgodę po czym zakończyłam dyskusje pytanie moje i tym samym problem jest taki ze nie wiem gdzie odebrać te monety. W zakładce Moje monety ani moje kupony nic nie ma gdzie powinnam znaleźć informacje lub przelać na konto te 20 monet

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

az1rael
#21 Demiurg#

Dawno te monety obiecali? Moze jeszcze system tego nie przetrawil

oznacz moderatorów

Client:102595146
#7 Wielbiciel#

Dokładnie nie pamiętam ale pod koniec maja czyli juz jakies 10dni temu 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A na pewno na tym koncie te monety mialy byc dodane?

oznacz moderatorów

Client:102595146
#7 Wielbiciel#

Tak mam tylko jedno konto na allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:102595146
#7 Wielbiciel#

W pierwszym linku czyli moje monety kupony nie ma tych monet w drugim nawizalam rozmowe po wyczerpujacym tłumaczeniu nie uzyskałam żadnej konkretniej informacji ani pomocy w rozwiązaniu problemu. Wcześniej nie miałam takiej sytacji ze dostalam przyznane od allegro monety w ramach nie udanych zakupów a czy ktoś z Was juz taka sytacje mial? Moze powinnam czegoś poszukać w allegro lokalne tam gdzie zakupy robilam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawa musi się wyjaśnić: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102595146 doprecyzuj proszę co wskazał Ci doradca? Czy znasz numer zgłoszenia, w którym zaproponowano Ci monety?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:102595146
#7 Wielbiciel#

Ta informacja od doradcy byla w czasie otwartej dyskusji teraz juz nie mogę się do tego cofnąć bo dyskusja została zakończona 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102595146 już działam w sprawie monet dla Ciebie, więc na razie poproszę Cię o cierpliwość. Gdy tylko dostanę potwierdzenie, że monety są już na Twoim koncie, wrócę do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102595146 monety są już na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów