anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Client:74197299
#7 Wielbiciel#

Witam, parę dni temu kupiłem przedmiot przez allegro lokalnie, dzisiaj dostałem wiadomość od sprzedawcy że wyśle przedmiot jak tylko allegro odblokuje jego konto, sprawdziłem rzeczywiście zablokowane. Moje pytanie brzmi czy allegro dokona jakiegoś zwrotu pieniędzy czy mam o to jakoś napisac? A może mam się pożegnać z kasą?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:74197299 ŚRODKI MOŻE CI ZWRÓCIĆ SPRZEDAJĄCY , PODAJ MU NR KONTA , A JEŚLI TEGO NIE DOKONA MOŻESZ SKORZRZYSTAĆ Z P.O.K

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:74197299 Napisz mu- że nie interesuje cię jego konto i niech wysyła zakupiony i opłacony towar- a on niech sam się drapie z Allegro, jak coś przeskrobał.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a w sumie dziwne jest, że można kupić coś od zablokowanego sprzedającego 😮

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Na AL można, bo nie tylko CL tam nie działa😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:74197299
#7 Wielbiciel#

Kupione było przed zablokowaniem, dziwne jest to że kupiłem i zaraz po tym był zablokowany 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Strendż Fings 😮

@Knowhere robi cfaniakofy uśmieh* 😄

* czyli taki, kiedy koleżanka prosi o naprawienie internetuf, a @Knowhere robi restart routera machajonc rencoma jakby był w matrixie 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:74197299 Sprzedawca ma obowiązek wysłać przedmiot lub oddać pieniądze niezwłocznie, nie może zasłaniać się blokadą konta. Skontaktuj się z nim przez Dyskusję, w której poprosisz o pomoc pracownika Allegro lub napisz do Allegro w tej sprawie przez formularz kontaktowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, po 14 dniach od zakupu możesz złożyć wniosek o zwrot wpłaty z POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów