anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup lokalnie licytacja

asqq1993
#1 Nowicjusz#

Witam chcialam anulowac wygrana licytacje ponieważ nie dopatrzyłam się ze rzecz ma wiele zarysowań zauwazylam dopiero jak pobrałam zdjecie i rozjaśniłam przedmiot i okazało się że ma. Wiele rys. I chcialam anulowac wygrana  licytacje czy jest taka. Mozliwosc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@asqq1993 na lokalnie nie anulujesz. Napisz do sprzedawcy, że rezygnujesz i że nie będziesz opłacać zakupu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@asqq1993 dogaduj się ze sprzedawcą 🙂  na przyszłość zanim zawrzesz prawną umowę sprawdź ofertę opis i zdjęcia przed przystąpieniem do zakupu, bo popsułeś sprzedawcy licytację 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11: sprzedający od razu powinien napisać, ze rzecz ma rysy.To chyba nie jest trudne?

Ogladajac zdjecia towaru na telefoniku nie dojrzy sie zarysowan. Tak samo czesto zdjecia sa tak robione, ze zarysowania widac dopiero po otrzymaniu badziewia.

Tylko taki handlarz za wszelką cenę chce sie pozbyc badziewia a jak opisze stan towaru to zainteresowanie moze byc nikłe.

Najlepiej to widac w kategorii zawierającej uzywane ajfony.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie płać i już, na AL nie ma takiego przymusu, a nawet jakbyś otrzymał towar niezgodny z opisem masz prawo do reklamacji.

oznacz moderatorów

wam51
#9 Pomysłodawca#

 Nie próbuj niczego wystawiać Na Allegro Lokalnie. Wszystko zalicytują a za nic nie zapłacę - nie ma takiego przymusu

oznacz moderatorów