anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem przedmiot na Allegro Lokalnie, ale nie dostałem potwierdzenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:36726506
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem przedmiot na allegro lokalne zapłaciłem blikiem przedmiotu nie otrzymałem zakup nieodnotowany. Przedmiot znalazłem na market plac sprzedający wystawił go na allegro lokalne gdzie dokonałem zakupu blikiem przedmiotu nie otrzymałem zakup nie został odnotowany brak nawiązania jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym strona na której dokonałem zakupu wygasła 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:36726506 na 99% fałszywy link z fb marketplace i oszukano cię. Kasa wypłacona z bankomatu japy złodzieja nie widać. Idź na policję złóż art 286 kk oszustwo zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Podsumowując była se ta kasa.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie masz zakupu tu:https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione to zakup przez podesłany link, a wówczas zostałeś oszukany i kasy nie odzyskasz, powinno się zgłosić na Policję, ale nic nie da.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli znalazłeś ofertę na o.l.x lub marketplace FB i dostałeś "link do allegro" to mam złe wieści - zostałeś oszukany.

Link nie prowadził do Allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis Allegro.

BLIK który podałeś posłużył najpewniej do wypłaty gotówki w bankomacie - sprawdź potwierdzenie w bankowości.

Możesz się zgłosić na policję ale na odzyskanie pieniędzy się niestety nie nastawiaj bo będzie to w praktyce niemożliwe.

oznacz moderatorów