anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknęły obserwowane oferty na lokalnie.

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Jaki może być powód ? Teraz o 5:48 pojawiły  się wszystkie, nawet zakończone sprzed kilku lat 😄

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Pytam się po co allegro przechowuje obserwowane archiwalne oferty sprzed kilku lat ? 

oznacz moderatorów

Michal_Ch_2008
#7 Wielbiciel#

dobre pytanie, ale pewnie wiesz dlaczego a pytasz się tylko, aby zwrócić uwagę na temat powszechnej inwigilacji wszystkich i wszędzie. 

 

oznacz moderatorów

Michal_Ch_2008
#7 Wielbiciel#

Taki mały problemik. Na Allegro lokalnie w zakładce obserwowane oferty nagle pojawiło mi się 59 ofert już dawno zakończonych a zarazem usuniętych z obserwowanych.  Jeszcze wczoraj miałem 3 obserwowane oferty (aktualne) a dziś od rana mam ich jak już napisałem 59. Są tam chyba wszystkie jakie kiedykolwiek obserwowałem od powstania AL. Najzabawniejsze że nie mogę ich usunąć. Mam komunikat w czerwonej ramce "że nie udało się usunąć obserwacji oferty" dotyczy to również tych aktualnych. Sprawdziłem na koncie mojej żony i ma dokładnie taką samą sytuacje. Sprawdziłem w APK mobilnej na innych urządzeniach i też nie można usunąć obserwowanych ofert (tam komunikat jest na czarnym tle). Czy to awaria systemowa?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xkolejorzx @Michal_Ch_2008 Cześć. 🙂 Wielkie dzięki za te sygnały. W nocy przeprowadzaliśmy testy, ale już teraz wszystko powinno wrócić do normy. Czy możecie to potwierdzić? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Michal_Ch_2008
#7 Wielbiciel#

Tak już jest wszystko ok

 

oznacz moderatorów