anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy przez allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

mam pytanie jesli chce zwrot pieniędzy a kupujacy nie odda pieniędzy przez  allegro to co wtedy mam zrobić ?  

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
kostas11
#21 Demiurg#

@Mientosek_ chcesz zwrot a kupujący nie odda ???? możesz jaśniej, nie chodzi Ci przypadkiem o sprzedającego ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@kostas11 @Sorki chodzi o sprzedającego ze nie dostałem przedmiotu a chce zwrot pieniędzy a sprzedający mi nie odda lub nie będzie odpisywać na allegro to co wtedy mam zrobić

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

wtedy wjeżdża elegancko POK (program ochrony kupujących), ale najpierw otwierasz dyskusję. 

oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@AQUASYSTEMS @Czyli co otworze dyskusje i wtedy poproszę o zwrot pieniędzy i co allegro mi odda czy jak to działa?

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Tak, zaznaczasz - nie otrzymałem produktu. Zobacz, czy wtedy odniesie się sprzedający. Jeśli nie, od razu zgłoś się do programu POK.

oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@AQUASYSTEMSpowiem ci szczerze że sprzedawca się nie odniósł to tego ignoruje moje wiadomości itp 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Mientosek_ Tu odpowiadają ci sprzedajacy, jeżeli nie otrzymałeś towaru i otworzyłeś dyskusję i jeżeli w 14 dniach nie osiągniecie porozumienia, dyskusję zamykasz jako nierozwiązaną i składasz wniosek do POK.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 Tu odpowiadają ci sprzedajacy

A co to ma do rzeczy, nawet nie wiemy kiedy zakup i ile czeka, jest to zakup od osoby prywatnej więc nie może od tak se żądać zwrotu kasy, za mało informacji !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@kostas11 jeśli czekam już 3 dzień na przedmiot sprzedawca olewa temat i nie odpowiada to co on ma zarobić a ja mam zostać z niczym? 

oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@kostas11  przedmiot kupiłem 10 czerwca o godzine 0.15 wiec wiem ze wtedy był piątek itp ale jesli jest juz wtorek i nie mam dalej odpowiedzi od sprzedającego to cos tu śmierdzi a i jest to osoba prywatna 

oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@LEW433 dziekuje 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Mientosek_ to jeszcze dopisz kiedy zakup, ile czekasz na wysyłkę, zakup od firmy czy osoby prywatnej itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Mientosek_
#8 Zapaleniec#

@kostas11 @To jest osobą prywatna to wiem to dużo zmienia?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mientosek_ widzę, że sprawa dotyczy Allegro Lokalnie i założyłeś już dyskusję, w której sprzedający nie odpowiedział, dlatego nałożyliśmy ograniczenia na jego konto. Tak jak napisaliśmy możesz wypełnić wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Wniosek będzie dla Ciebie dostępny od 24 czerwca od godziny 01:00, dzięki niemu możesz odzyskać swoją wpłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Chora jestem, i słabo jarzę ale cos mi tu nie gra. Kupujący pisze, że czeka 3dni na towar, sprzedający ma na wysyłkę 7 dni. 3 godziny temu kazali mu założyć dyskusję, a tu już dyskusja zakończona i blokada? Na pewno tu wszystko gra???

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x Wniosek powinien być aktywny po 14dniach dyskusji!😁 tak sądzę ale .....🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x @LEW433 dziękuję za Wasze wiadmości i zwrócenie uwagi, jednak zapewniam, że wszystko gra i mieliśmy podstawy, aby w takich ramach czasowych podjąć działania 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

@la_nika tak z ciekawości na jakiej podstawie blok? Tylko proszę bez frazesów (że mieliście podstawę - pytanie jaką konkretnie?)

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

bo sprzedający nie odpowiedział na zarzuty i blok poszedł. Jednym słowem czy allegro czy lokalnie musisz natychmiast odpowiadać, bo inaczej out i i idziesz do kąta. 

oznacz moderatorów