anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Idź do rozwiązania
Client:101638873
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to, że dokonałem zakupu pewnego przedmiotu i go nie otrzymałem (miałem go dostać w wiadomości prywatnej). Sprzedawca nie odpisuje a zakupionego przedmiotu nie mam. Mam na to dowody w formie zdjęć.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101638873 Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE w niej upomnij się o dostarczenie przedmiotu lub o zwrot pieniędzy. Sprzedawca ma obowiązek odpowiedzieć w Dyskusji, a jeśli tego nie zrobi, możesz tam poprosić o pomoc pracownika Allegro. Gdyby Dyskusja nie rozwiązała problemu, zamknij ją po 14 dniach jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów
Client:101638873
#7 Wielbiciel#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  a co w przypadku kupna rzeczy przez psc? (po wejściu w link nie mogę iść dalej, ponieważ "żadne zamówienie nie spełnia kryterii".

Proszę o pomoc

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101638873 Jeśli kupiłeś przedmiot poza Allegro (nie kliknąłeś Kup teraz lub nie wygrałeś licytacji), nie otworzysz Dyskusji i nie skorzystasz z POK.

oznacz moderatorów