anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:103273707
#7 Wielbiciel#

Kupiłem konto Fortnite o wartości 190 zł. Sprzedający napisał że dostanie na własność, czyli dostęp do konta ta mejla, po zakupie napisał że dostęp do mejla nie mogę dać, bo to konto jego najlepszego kolegi(do zakupu nic nie mówił o tym), potem powiedział że mejla zmoge zmienić aż w kwietniu. Ja napisałem że to mi pan oszukał i chcę zrobić zwrot, a sprzedający wysłał mi zdjęcie, że jest osobą fizyczną i może nie robić zwroty. I jeszcze napisał że jestem sam w tym winien, bo w opisie napisano że konto fna, chociaż opis był pusty. 

Co można zrobić w tej sytuacj?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

dyskusja / zgłoś problem z zakupem zpanelu moje zakupy i złożenie reklamacji

oznacz moderatorów

Client:103273707
#7 Wielbiciel#

A jeżeli sprzedawca nie chce robić zwrot, to "pomoc allegro" pomoże rozwiązać temat?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103273707 Tu nie wchodzi zwrot tylko reklamację, tak dyskusja rozwiąże problem,. 

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:103273707
#7 Wielbiciel#

Napisał, że niema u niego pieniądze i nie mogę zrobić reklamacje i mogę oddawać po 10 zł w tydzień.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103273707 Tak, rozpocznij dyskusję, @LEW433 podesłał Ci odpowiedni link. 

Zgłoś reklamację z tytułu niezgodności z ofertą, a nie zwrot bez podania przyczyny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103273707
#7 Wielbiciel#

W sobotę rozpoczął dyskusje, tylko pisze że nie czytałem opisu, którego nie było.

I ostatnio take napisał:

Screenshot_2024-01-23-16-03-49-073_pl.allegro.jpg

To nie jest normalne, że ja mam wybierać, bo u sprzedającego niema pieniędzy

 

oznacz moderatorów