anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulacja zamowienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
zakoffana1989
#7 Wielbiciel#

Witam kupujący zamowil u mnie towar za pobraniem, ale dzwonil dzisiaj ze sie rozmyslil i prosi o anulacje. Sam tego nie potrafi zrobic, ani wyslac mi emaila z anulacja. Starsza Pani. Jak ja jako sprzedajacy anuluje zamowienie czy allegro odda mi prowizje?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@zakoffana1989 Anuluj zamówienie i wystąp o zwrot prowizji, po odrzuceniu wniosku odwołaj się; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym Klient nie ma obowiązku wysłać rezygnacji na piśmie. Odstąpić może także telefonicznie.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Jaki dowód na odstąpienie ma wtedy kupujacy?🤔 ( nie neguje opcji - tylko pytam)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ponownie proszę, aby TWA nie zadawało mi pytań. Odpowiadam tylko na pytania autorów wątków.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@zakoffana1989 w przeciwieństwie do przepisów prawa, Allegro życzy sobie namacalnych dowodów odstąpienia od umowy przez kupującego. Jedyna nadzieja, że Allegro wyśle maila do kupujących z pytaniem czy transakcja doszła do skutku. Jeżeli odpowiedzą zgodnie z prawdą, to dostaniesz zwrot prowizji bez problemu 🙂 

Anuluj zamówienie, przywróć ofertę do sprzedaży i zwróć wpłatę i dopiero wtedy wystąp o zwrot prowizji.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@zakoffana1989 Ja tylko dodam, że nie możesz zwrócić wpłaty przy pobraniu i dowodu nie załączysz, ale w odwołaniu możesz sprawę wyjaśnić.

oznacz moderatorów