anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można obserwować produkt tak żeby sprzedający tego nie wiedział?

DimAndy
#8 Zapaleniec#

Czasem dodaję sobie do obserwowanych produktów rzeczy które planuję zakupić, ale nie od razu. Czasem chcę porównać ceny różnnych sprzedających, zastanowić się, lub po prostu czekam na wypłatę 🙂 Sprzedający widzą chyba, że ktoś obserwuje ich przedmiot. Kiedyś widziałem komentarze od Sprzedających na stronie produktu (zwłaszcza chodzi tu o prywatne osoby) - "nie obserwować tylko licytować!" Czasem cena wzrastała. Czasem Sprzedający mogą to rozumieć jako wywieranie wpływu na niego żeby cenę zmniejszył.

Czy na Allegro można obserwować przedmioty, tak żeby lista była widoczna tylko dla mnie?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedający widzi tylko ile osób obserwuje jego aukcję ale nie wie kto .

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mwmonety a jeśli chodzi o produkty w koszyku?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DimAndy , @ZibiK30 to co sprzedający widzi jako liczba obserwowanych, to jest suma przedmiotów obserwowanych i wrzuconych do koszyka, ale nie wiadomo ile jest obserwowanych, a ile w koszyku. 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@konto zamknięte Ja mam osobno obserwowane i osobno coś w koszyku. Pytam, czy sprzedający widzi że ja mam jego produkt w koszyku?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ZibiK30 sprzedający widzi tylko sumę produktów obserwowanych i w koszyku. Nie widzi kto ma coś w koszyku, tylko że ktoś ma coś w koszyku albo obserwuje.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Dokladnie, sprzedajacy wie ile osob obserwuje ale nie wie kto. Ja osobiscie mam zawsze ze 20 aukcji w obserwowanych i nie widze w tym zadnego problemu. Apele sprzedawcy w stylu kupowac a nie obserwowac pozostawiam bez komentarza😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Nie, sprzedający nie widzi, że masz jego przedmiot w koszyku. Trzeba go dodać do obserwowanych, żeby widział, że ktoś go obserwuje.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bartchra
#8 Zapaleniec#

Możesz za pomocą snajper.net dodać produkt do licytowanych (ale tylko licytacje) przez co w systemie snajper widzisz aktualny stan licytacji ale przedmiot nie jest po stronie allegro klasyfikowany jako obserwowany czego również nie widzi Sprzedawca. Niemniej to jest sposób tylko na licytacje. Jeżeli nie licytujesz należy również pamiętać aby za wczasu usunąć z snajper.net chęć licytacji.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bartchra Znam prostszą metodę - dodać taką ofertę do zakładek😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

DimAndy sprzedający widzi tylko ile osób obserwuje dany produkt a nie kto to robi. Przypadki o których napisałeś dzieją sie kiedy oferte obserwuje kilkadziesiąt osób a nikt nie kupuje. Wówczas sprzedawca widząc zainteresowanie może podwyższyć lub obniżyć cene. Jeśłi tylko Ty byś chciał ukrywać swoje obserwacje to tak naprawde nic nie zmieni. Sprzedający nie zmienia cen przy jednej obserwacji wiec to czy jesteś ujęty w statystykach obserwujących nie ma znaczenia. Co innego jeśli np 80-90% klientów chciało ukrywac przedmioty dodane do obserwowanych.

oznacz moderatorów