anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający korzysta z moich zdjęć, bez mojej zgody

MAMY ROZWIĄZANIE!
sprint_er
#7 Wielbiciel#

Tak jak w tytule, co najmniej od roku i zerowa reakcja na prośbę o usunięcie.

Zrobienie czytelnych fotek monety wymaga troszkę wkładu pracy, skopiowanie jest łatwe ale czy tędy droga ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Niestety system weryfikacja skradzionych zdjęć kuleje na allegro 😕

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
sprint_er
#7 Wielbiciel#

Tak, jest ich kilkanaście, znak charakterystyczny miniaturki moneta wycięta z cienia

oznacz moderatorów
sprint_er
#7 Wielbiciel#

Napisałem, oto odpowiedź

"Zweryfikowałem wskazane oferty. Nasze narzędzia nie potwierdzają jednak wykorzystania Państwa  materiałów. Ofertę możemy usunąć wyłącznie w sytuacji gdy mamy całkowitą pewność, że doszło do kradzieży."Moja miniaturkaMoja miniaturkaprzedmiot "sporu"przedmiot "sporu"

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@sprint_er 
"Zweryfikowałem wskazane oferty. Nasze narzędzia nie potwierdzają jednak wykorzystania Państwa materiałów. Ofertę możemy usunąć wyłącznie w sytuacji gdy mamy całkowitą pewność, że doszło do kradzieży.

Jakie to fajne - ukradziono zdjęcia autorowi i użyto je publicznie w serwisie allegro i allegro pobiera prowizję od złodzieja - serwis zamiast wyjaśniać sprawę umywa ręce niczym Judasz

 

podobnie przy ocenach transakcji i hejcie jaki wylewa się u sprzedawców w komentarzach

 

 

 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@sprint_er Rób znaki wodne a w opisie zastrzeż sobie prawa do tych zdjęć i zgłaszaj kradzież, nie tylko na allegro 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów