anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z dodaniem monety do podkategorii ZŁOTE MONETY KOLEKCJONERSKIE

karina016
#1 Nowicjusz#

Witam

Proszę o pomoc ,  wystawiam monetę 10 zł Bolesław Chrobry 1925 rok  i podczas wypełniania formularza pozostaje mi opcja do wyboru tylko ; MONETY ZŁOTE DO 1800 roku , nie pojawia sie podkategoria , nawet przy wyborze ręcznym ,  ta która mnie najbardziej interesuje czyli - ZŁOTE MONETY KOLEKCJONERSKIE .

Z góry dziękuję za pomoc .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @karina016! W tej kategorii oferty mogą wystawiać tylko partnerzy z programu Strefa inwestora. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika Czy nie ma żadnej furtki by sprzedawcy firmowi czy indywidualni nie mogli wystawić pojedynczych pozycji numizmatycznych wybitych po 1800 r. w złocie w kategorii kolekcje ? Sam mam na zbyciu trochę takich pozycji .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 przykro mi, ale nie. Na Lokalnie również jedyne numizmatyczne kategorie to Monety złote do 1800 roku lub Monety zastępcze.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika Poradź mi jak najprościej można przenieść pozycje numizmatyczne z normalnego allegro na lokalne mając firmę i chcąc dalej sprzedawać jako firma. Do 1 lipca zostało mało czasu jak na ilość aukcji jakie mam w systemie (te wystawione i te do wznowienia). 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Przykro mi, ale nie mamy żadnego narzędzia, które umożliwia przeniesienie ofert z Allegro na Allegro Lokalnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka Nie chodzi mi o natychmiastowe przeniesienie wszystkich ofert z jednego allegro na drugie tylko pojedyncze pozycje ale nigdy nie korzystałem z AL chciałem spróbować na początek przestawić trochę ofert i nie wiem jak się do tego zabrać . Na koncie firmowym nawet nie widzę możliwości przejścia na lokalne tak by przenieś zdjęcia i opisy . Da się to jakoś ogarnąć ? Czy korzystając z lokalnego muszę się jakoś dodatkowo rejestrować? 

oznacz moderatorów