anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja Payu

Amorki20
#2 Obserwator#

Jak długo trwa weryfikacja Payu i Przelewy 24. Wpłacone pieniądze już wróciły na konto w banku. Jestem współwłaścicielem konta z którego zrobiłem przelew. Nie jestem pewny czy mój adres się zgadza w banku i na allegro czy to istotne? Jeżeli weryfikacja zostanie odrzucona zostane o tym poinformowany?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Weryfikacja PayU trwa 3 dni robocze, Przelewy24 - 5 dni roboczych. Dane osobowe właściciela konta Allegro muszą być takie same jak dane właściciela konta w banku. Allegro pisze tu czasem, że współwłaściciel też może aktywować wypłaty na dane swojego konta Allegro, innym razem pojawiają się tu informacje, że osoba jedynie upoważniona do konta bankowego nie może. Trudno za tym zdążyć. Najlepiej zapytaj Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Amorki20, poproszono Cię o przesłanie potwierdzenia przelewu weryfikacyjnego. Prosimy o to, ponieważ przelew weryfikacyjny, który otrzymaliśmy, został wykonany z rachunku bankowego innej osoby. Skany załączysz poprzez zakładkę Ustawienia wypłat.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Amorki20
#2 Obserwator#

O nic mnie nie poproszono cały czas była informacja w trakcie weryfikacji. Zmieniłem numer konta w formularzu allegro i zrobiłem przelew24 z innego konta gdzie ja jestem właścicielem. Mam tylko problem z przelewem Payu jak go zrobić żeby strona automatycznie przekierowała do banku?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Amorki20, w każdym momencie możesz wrócić do zakładki Ustawienia wypłat i dokończyć weryfikację. Aby to zrobić, kliknij w opcję [przejdź do banku], skopiuj dane do przelewu i wykonaj go z rachunku podanego wcześniej w formularzu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Amorki20
#2 Obserwator#

Payu kieruje mnie na przelew bankowy nie mogę tego zrobić przez platnosc.pl? Co jest tego powodem? raz mi sie udało przez payu przy pierwszym koncie gdzie bylem upoważniony, teraz chciałem zrobic to samo ze swojego konta. Można tą pierwsza weryfikacje anulować?

oznacz moderatorów