anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

1 ZAMÓWIENIE W 2 PACZKACH - JAK TO OZNACZYĆ

MAMY ROZWIĄZANIE!
klbmeble
#7 Wielbiciel#

Pewnie głupie pytanie, ale jestem od niedawna na allegro i nie mam pojęcia gdzie mam to zmienić, a mianowicie mam towar w 2 paczkach, a chciałbym skorzystać z oferty smart, więc potrzebuje wygenerowania 2 etykiet. Z tego co wyczytałem musi to być zaznaczone w aukcji, żeby liczyła mi się wysyłka SMART, ale nie mam pojęcia gdzie mam to uwzględnić. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
pulkownik66
#19 Nestor#

@klbmeble  No to do drugiej paczki musisz dopłacić, wejść w wygenerowane- na tą samą osobę zapłacić 8,99 i dostaniesz nową etykietę.

oznacz moderatorów
klbmeble
#7 Wielbiciel#

"26. Czy mogę wygenerować dwie etykiety dla zamówienia, które wysyłam w dwóch paczkach?

Tak - możesz wygenerować kilka etykiet dla jednego zamówienia. Wybierz przesyłkę z listy przesyłek oczekujących i wyedytuj ją. Na dole formularza w sekcji Podstawowe dane paczki zaznacz pole Przesyłka wielopaczkowa i kliknij [Dodaj paczkę], żeby podać wagę kolejnych paczek.

klbmeble_0-1603548183485.png

 

Jeśli dodajesz więcej paczek, niż wynika z ustawień w twoim zamówieniu, za każdą taką paczkę poniesiesz koszt 11,99 zł brutto.

Przykład: Twoje zamówienie w ramach Allegro Smart! składa się z dwóch paczek, ale przy nadawaniu dodajesz jeszcze jedną paczkę. Za przesyłkę zapłacisz 2 x 3,99 zł + 11,99 zł."

Taka informację znalazłem na stronie, przy warunkach wysyłki smartem z DPD, z tego co rozumiem wynika z tego, aby stworzyć wielopak i nie dopłacać do tego normalnej kwoty wysyłki (obie paczki policzone jako smart) trzeba je oznaczyć w zamówieniu, że paczka składa się z więcej niż z jednej paczki.
Tylko właśnie nigdzie nie mogę znaleźć gdzie to się ustawia.


oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@klbmeble nie ustawisz tego żeby do jednej sztuki-produktu mieć dwie paczki, powyższe wpisy dotyczą zakupu 2 sztuk i wysyłki z dwóch paczkach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@kostas11  Możesz wydrukować do jednego zamówienia /darmowy smart/ nawet i pięć etykiet z różnymi kodami na pięć paczek- tylko jak pisałem, za każdą z nich trzeba zapłacić z osobna po 8,99

1-wsza paczka. Pierwsza darmowa- smart - generujesz kod i drukujesz 

2-ga paczka. Następnie wchodzisz na - wygenerowane, szukasz tego samego klienta, zaznaczasz, odhaczasz,płacisz 8,99 i masz nową etykietę z nowym kodem.

oznacz moderatorów