anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[10.03.2023] error.common.processing przesyłki DPD Krajowy

ITdawid
#8 Zapaleniec#

Witam sprzedaję od 3lat nigdy nie miałem problemu z generowaniem listu DPD. Dzisiaj nie umiem wygenerować żadnego listu DPD zawsze pojawia się błąd jak wyżej 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ITdawid
#8 Zapaleniec#

tutaj coś pisze o Hiszpani ja nie mogę do Polski generować listu co się dzieje nigdy nie było takiego problemu 

oznacz moderatorów

SloiczkoweSlodko
#1 Nowicjusz#

Witam proszę o sprawdzenie zamówienia: 7ad92300-be5d-11ed-8c52-2d107248606b Też mi się pokazuje ten błąd ale wysyłam przesyłkę krajową. Pozdawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ITdawid czy możesz przesłać mi zrzut z tym komunikatem i podać numer zamówienia, którego dotyczy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:62028457
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczor zakupiłem telefon Samsung s23ultra od gościa na allegro lokalnie, zamówiłem w środę 08.03.2023, I do dziś nie została nadana paczka a sprzedających nie odpowiedział mi , ani w dyskusji,  po czym w dyskusji allegro określiło się ,że daje mu czas do poniedziałku 13.03.2023, I pytanie do pani moderatorki , zapłaciłem 4000zl , kiedy i w jakim czasie mogę liczyć na zwrot pieniędzy , ? Przecież kupiłem przez bezpieczne zakupy allegro protect,  sprzedawca nawet nie podjął rozmowy,  I nic nie nadal po czym wysłał SMS "dyskusja allegro" i po tym już wyłączony telefon .. kiedy moge liczyć na zwrot pieniędzy??? I czy te pieniądze zostały przelane blikiem na jego konto bezposrednio? Czy te pieniądze wiszą gdzieś trzymane przez allegro?  Zakup był finalizowany blikiem na aplikacji allegro lokalnie , mogę tylko otworzyć dyskusje? Czy mogę prosić o rozmowe life bezposrednio z kimś decyzyjnym pracującym dla allegro ?  Czy mam iść na policję Czy do swojego mecenasa? Bardzo proszę o odpowiedź, a nie o wygenerowana wiadomość przez komputer . Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Znasz regulamin Allegro?, nikt z tobą bezpośrednio nie będzie rozmawiał, dyskusja otwarta i trwa i wg regulaminu trwa 14dni i po tym czasie jak nie dojdziecie ze sprzedającym do porozumienia zostanie Ci umożliwienie złożenie wniosku o rekompensatę, Zdarza się jak sprzedajacy się nie odezwie skrócenie tego czasu o złożenie wniosku, więc czekaj 24godz (tyle ma sprzedajacy na wypowiedzenie) i po tym poproś Allegro o pomoc.

oznacz moderatorów

ITdawid
#8 Zapaleniec#

ja również nadal nie mogę nadawać paczek DPD 

oznacz moderatorów

ITdawid
#8 Zapaleniec#

od 10 min działa 

oznacz moderatorów