anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[15.02] Błąd przetwarzania Nie można zamówić wybranej paczki:Wystąpił komunikacji z API przewoźnika

MAMY ROZWIĄZANIE!
lady_gsm
#8 Zapaleniec#

Witam, wysyłam paczki allegro one box bez problemu. Dopiero dziś przy próbie wydrukowania listu przewozowego do zamówienia Marek Jachimiak_Marco_Zg " Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika"

zakup dotyczy Hama TPU Back cover Samsung GT-S5360 Galaxy Y Nr oferty: 11968898475

Plecki JELLY Mercury do Note 4 / 4x bezbarwny Nr oferty: 12912797598

 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
WolfPlace
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem z allegro one

Zamówienie 650e63f0-ad0f-11ed-95d4-7f63bcec52e4

oznacz moderatorów
nalepkovo
#9 Pomysłodawca#

Ja mam podobny problem przy generowaniu etykiety dla wysyłki Allegro One Punkt (Allegro One Punkt, epaka A004488) 14f70430-ac74-11ed-a22b-2d4738ac1bb3, Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

Etykiety dla inpostu poszły normalnie z zewnętrznego managera.

Update: Mimo komunikatu o błędzie dodał się numer przesyłki ale teraz nie mam skąd pobrać etykiety.

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dostałam już potwierdzenie, że aktualnie mogą występować problemy z generowaniem przesyłek i zleceniami podjazdu dla przesyłek Allegro One. Nasz zespół pracuje już nad naprawą tych błędów. Przepraszam Was za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
nalepkovo
#9 Pomysłodawca#

Czy jest możliwość ponownego pobrania etykiet? Przy któryś podejściach numery przesyłki zostały dodane do zamówienia jednak do pobrania etykiet nie doszło bo wyskoczyła strona z błędem. Chodzi o zamówienie wspomniane w poprzednim wpisie. Numery przesyłek to ALE000064283B72 i ALE00006432E591. Czy zostanie mi wygenerowanie kolejnej etykiety jak już sytuacja wróci do normy?

oznacz moderatorów
Super-Price_IMP
#9 Pomysłodawca#

Witam, mamy to samo. Przesyłam zdjęcie, zamówienie numer: 18c07390-ad09-11ed-bb7c-8b616d8034be - sypie się tylko Allegro One Box, reszta działa jak trzeba.

 

allegro one box.jpg

 

oznacz moderatorów
LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Ja mam podobnie z Allegro One

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LaGroszki @bobomio @xerima_mielec Sprawdzimy to, ale podajcie mi proszę przykładowe numery zamówień, których dotyczą te problemy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

zamówienie - fe148760-ac9b-11ed-a3ec-c911b1047f05

oznacz moderatorów
bobomio
#8 Zapaleniec#

Ten sam problem - nie można nadać przesyłki kurier Allegro one - Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

oznacz moderatorów
xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

To samo u mnie Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika one punkt

oznacz moderatorów
GermanRc
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo. Nie generuje się etykieta Allegro One Box.

oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

Nie można nadać Pani allegro One punkt - wyskakuje błąd - Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

 

czy to wina UPS czy allegro ?

 

oznacz moderatorów
virus-v11
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam, Nie można zamówić przesyłki i wydrukować etykiety. Po chwili przy zamówieniu pojawia się nr przesyłki ale nie ma etykiety do wydrukowania.

Nr zamówień dla przykładu:

afa67f10-acf6-11ed-aa6c-c1518156f63f

21203040-ac67-11ed-975d-cf42649f8f00

oznacz moderatorów
GermanRc
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo. 

oznacz moderatorów
koszalinesklep
#8 Zapaleniec#

U nas ten sam błąd, oby zdążyli przed kurierem 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Rozwiązaliśmy problemy związane z Allegro One i żaden błąd już nie występuje, więc możecie bez przeszkód nadawać paczki i zamawiać podjazdy. Kupujący również mogą już generować etykiety zwrotne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

poszło. Działa

 

oznacz moderatorów