anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

Problem pewnie już rozwiązany ale przeglądarki mają zaciągnięte stare skrypty w każdym razie skrót CTRL + F5 Przeładowuje całą zawartość strony i DA się zamówić kuriera...

oznacz moderatorów
TrafficMarketing
#7 Wielbiciel#

Dziś przy próbie wygenerowania etykiety dla allegro mini przesyłek oraz allegro one wyskakuje błąd: zamówienie zawiera błędne dane, skontaktuj się z autorem aplikacji. Etykieta ostatecznie się generuje ale nie wyskakuje okno do jej pobrania.

Nie mogłem też zamówić kuriera allegro one - ten sam błąd.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TrafficMarketing Dzięki za zgłoszenie, potwierdzam występowanie problemów technicznych. Trwają prace nad jak najszybszym wprowadzeniem niezbędnych poprawek. Przepraszamy za utrudnienia! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
MCC_Sanok
#9 Pomysłodawca#

Naszych klientów też przeprosicie?

oznacz moderatorów
YACCON
#9 Pomysłodawca#

mam to samo. widzę że to trwa już parę godzin. kiedy zostanie usunięta awaria?

 

oznacz moderatorów
gierosek
#8 Zapaleniec#

Podpinam się, u mnie ten sam problem. Można wygenerować etykietę ale nie da się zamówić podjazdu. 

oznacz moderatorów
WWCARE
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Jest niemożliwością zamówić kuriera na podjazd zarówno Orlen jak i UPS

oznacz moderatorów
Crypto_Shop
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @w_kiwi wy potraficie się odezwać czy jak zawsze przy dużych problemach Allegro macie jakiś nakaz milczenia ? Zero komunikatów. Jutro będzie jazda z negatywami i obnizaniem oceny za nieterminowa wysyłkę. Czekamy na jakieś konnkrety !!!

oznacz moderatorów
DrogeriaForU
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam nie mogę wygenerować etykiet allegro One Box 

poniżej znajdują się numery przesyłek, proszę o pomoc : 

093cfe90-cca0-11ee-bf55-917e4de2e7ff

d37a0160-cdbf-11ee-8698-97659aa5f4d7
 
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Crypto_Shop Wciąż pracujemy nad poprawką. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Crypto_Shop
#9 Pomysłodawca#

Fajnie. Słyszymy to od 8h. Teraz prosze o konkrety. KIEDY przewidujecie rozwiązanie problemu. Co z negatywami i obniżoną ocenę za nieterminową wysyłkę ? Czy planujecie wydać jakiś komunikat na głównym profilu, by zaoszczędzić czasu i nerwów kupującym i sprzedającym ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

[aktualizacja 20.02.2024, godz. 13:30]

Wdrożyliśmy poprawkę, wielka prośba o wyczyszczenie danych przeglądarki. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia! 

 

[aktualizacja 20.02.2024, godz. 10:30]
Cały czas pracujemy nad znalezieniem przyczyny występujących błędów i rozwiązaniem problemu.

Zamawianie przesyłek działa prawidłowo, jeśli pojawia się problem z pobraniem etykiety na ekranie "Wybór przesyłek", etykiety są cały czas dostępne w zakładce Zamówione przesyłki.

Występuje problem z zamawianiem podjazdów do wygenerowanych już przesyłek.
Będziemy Was informować o postępach. 

_______________________________________________________________

Komunikat o problemach z Wysyłam z Allegro jest zamieszczony w formularzu kontaktowym. 

ko_alka_0-1708372480191.png

Zamówienia będą wykluczone z Jakości. Jeśli pojawią się negatywne komentarze spowodowane awarią, to możecie do nas pisać przez formularz w sprawie ich usunięcia: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Opublikowaliśmy newsa dla kupujących o trwającej awarii Wysyłam z Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Crypto_Shop
#9 Pomysłodawca#

Przecież tego komunikatu 99% osób nie zobaczy, widać to nawet po komentarzach tutaj. A już na pewno nie kupujący, który jutro wyskoczy z mordą "gdzie  moja przesyłka". KIEDY PRZEWIDUJECIE ROZWIĄZANIE PROBLEMU ? Awaria musi być potężna, jesli cały dzień nie jesteście w stanie tego ogarnąc i milczycie.

oznacz moderatorów
JolaB_KG
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie ma komunikatu na stronie głównej ???? Jakieś kpiny urządzacie

oznacz moderatorów
Jeans-net
#9 Pomysłodawca#

Kiedy można się spodziewać rozwiązania problemu?

Bardzo dziękujemy, że macie nas...

oznacz moderatorów
klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

Jak już pisałem w wątkach przeładowanie skryptów (ctrl + f5) pozwala zamówić kuriera... (U MNIE DZIAŁA ) Pozdrawiam

oznacz moderatorów
pamarioart
#7 Wielbiciel#

Dziś nadal jest ten sam problem, kiedy można się spodziewać naprawy?

oznacz moderatorów
klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

 U mnie działa plus sporo osób potwierdziło że CTRL + F5 rozwiązuje problem - niestety nie u wszystkich...

oznacz moderatorów
Naoliwieni
#1 Nowicjusz#

nie mogę wygenerowac etykiety dpd i one box

oznacz moderatorów
isprzedam
#7 Wielbiciel#

U nas to samo. Etykiete pobralam sle podjazdu nie da sie zamowic:(

oznacz moderatorów