anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

henex_allegro Przed północą zamówiłem, ale brak możliwości pobrania etykiety, więc przez Elektronicznego Nadawcę Poczty Polskiej zaimportowałem i wydrukowałem. Z paczki 1,4 kg zrobiło się 5 kg 😉  Rano doczytałem, że można z poziomu "Szczegóły zamówienia" wybrać (na dole) "DRUKUJ ETYKIETĘ" i zaniosłem na Pocztę, już w drodze.

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
mix-mce
#14 Krzewiciel#

@NajlepszyComPL ja mam do najbliższej poczty jakieś 15km. Do tego stanie w korkach na mieście to godzina zmarnowana spokojnie. (+ stanie w kolejce na poczcie bo oczywiście emerytki widokówki przeglądają coby wnuczkowi kupić)

Miło ze allegro dba o zdrowie, spacerki polecane dzisiaj szczególnie.

 

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Ja mam 200 m 😉 a Pickup DPD za ścianą, a i tak wożę do oddziału (17 km w obie strony), bo kurier potrafi paczkę nadaną wieczorem w piątek odebrać we wtorek 😞 i jakość sprzedaży leci na łeb, na szyję (nawet, gdy Klient wie o tym i akceptuje, bo przewidział, że jedyne co jest pewne, to to, że nic nie jest pewne).

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
pupilkowo
#9 Pomysłodawca#

przy próbie wygenerowania etykiety wysyłkowej do zamówienia pojawia sie komunikat " Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji" ? 

oznacz moderatorów
henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Ponoć awaria

oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

U mnie to samo

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@pupilkowo  | @maxzuczek  | @henex_allegro Awaria trwa od wczoraj.

Po próbie genereowania etykiet i widocznym błdzie, wejdzcie do szczegółów konkretnego zamówienia, u mnie była można wydrukować etykietę, ale podjazdu narazie nie zamówisz, ja mam mało allegro one, więc zaniosę sobie do zielonego box paczkę. 

oznacz moderatorów
henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, też wydrukowałam etykietę i zaniosę na pocztę, zobacze czy zadziała:)

oznacz moderatorów
MAGNETICANET
#7 Wielbiciel#

etykiety przez szczegóły zamówienia da się , ale trzeba być zalogowanym na tym koncie , pojazdu się nie da zamówień , jedynie samemu dostarczyć jak kos ma możliwość 

 

oznacz moderatorów
Puzelek_pl
#9 Pomysłodawca#

A moderatorzy/rki brak cywilnej odwagi, aby napisać kiedy ruszy. Położyć cały kraj to jest mistrzostwo serwisu. Poziom ekspert.

oznacz moderatorów
Juustysia
#8 Zapaleniec#

nadal problem ten sam dziś, wczoraj jeszcze etykiety sie wygenerowały ale DPD i UPS nie można zamówić kuriera a niestety u nas trzeba to zrobić najpóźniej z samego rana bo kurier nie podjedzie już potem bo jest zawsze rano. Czy będzie to liczone do opóźnienia wysyłek w statystykach? 

oznacz moderatorów
badams71
#10 Popularyzator#

U nas dwie osoby z osobnymi kontami ten sam problem, uwijajcie się z tym rozwiązaniem...

oznacz moderatorów
mix-mce
#14 Krzewiciel#

czy ktoś wie czy przez API też się nie da czy to tylko przez wysyłam z allegro?

próbowałem na szybko zrobić jakiś skrypt pod api ale dostaję "AccessDenied",

Aaaaa zresztą, kurier ups przed chwilą przejechał więc z dzisiejszych nadań AllegroOne już dzisiaj nici.

 

oznacz moderatorów
henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Mi przez API też nie poszło.

oznacz moderatorów
interol_pl
#8 Zapaleniec#

Etykiety można wydrukować, tylko trzeba wejść w

  1. Allegro
  2. Moje Allegro
  3. Sprzedaż
  4. Obsługa zamówień
  5. Zamówione przesyłki
oznacz moderatorów
YACCON
#9 Pomysłodawca#

Ale tu nie chodzi o listy przewozowe tylko o zamawiania podjazdu kuriera

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   czy w związku z tym problemem jest inny sposób zamówienia podjazdu ? nbp poprzez reklamacje przesyłki i zamówienie kuriera przez kontakt allegro one ???? albo dzwoniac na inforlinie upsu ????????

Sprawa dośc pilna u nas UPS jezdzi rano wiec jeśli tego szybko nie załatwimy nie nadamy paczek

oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
SZARLIN_pl
#7 Wielbiciel#

Nie działa zamowienie podjazdu kuriera DPD od wczoraj
Screenshot_6.pngDPD 1000720072018U

oznacz moderatorów
SZARLIN_pl
#7 Wielbiciel#

nr. zamówienia prosze nie wliczać w jakość sprzedaży
nr: 15146074442 

oznacz moderatorów