anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
zDDRu
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę zamówić podjazdu Allegro ONE do zamówienia: e1405930-cf53-11ee-a879-bbbf4e9eff76

POMOCY !

oznacz moderatorów
avistar
#7 Wielbiciel#

Do tej pory nie było z tym problemu, gdzie mam to zgłosić, korzystam z allegro na komputerze nie przez żadne aplikacje

oznacz moderatorów
MARATO5
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
madras24
#7 Wielbiciel#

problem jest od wczoraj od godz. 17 do dzis nie poradzili sobie z problemem oczywiście kontakt z pomocą w takich sprawach jest praktycznie wyłączony ...

oznacz moderatorów
JMAKOSA
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dotyczy wszystkich świeżych zamówień na moim koncie JMAKOSA. Proszę o pilny sygnał, jak tylko błąd zostanie usunięty. Pozdrawiam, JMAKOSA

oznacz moderatorów
amberinspiration
#8 Zapaleniec#

0924be9c-34f7-4e42-acf3-97e4bf2595fe

oznacz moderatorów
rolchem97
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj ten sam problem z zamówieniem podjazdu. Przesyłki Inpost udało się zamówić przez Menagera, ale mam problem z przesyłką na DPD. Etykieta pobrana, ale nie można zamówić kuriera. Proszę o pomoc.

Numer zamówienia: f93c92e0-cfb9-11ee-a879-bbbf4e9eff76

oznacz moderatorów
autostyl99
#7 Wielbiciel#

czekamy...

oznacz moderatorów
NOWE-PROFITY
#8 Zapaleniec#

Czekamy od wczoraj i do dnia dzisiejszego problem nie został rozwiązany ciekawe kto przekaże klientowi o opóźnionej paczce z nie naszej winy 😉

oznacz moderatorów
TwojZwierzak2
#9 Pomysłodawca#

Dziś znów ten sam błąd - brak mozliwości wygenerowania etykiety - kiedy będzie można wygenerować etykiet ? Usuniecie negatywne oponie od Kupujących za brak dostarczenia w terminie przesyłki ? Takie rzeczy wpływają na jakoś sprzedaży. 

oznacz moderatorów
zangel-pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, awaria trwa od wczoraj, dziś nadal nie mamy żadnej informacji odnośnie naprawy. Proszę wysłać informację do Kupujących o problemie.

oznacz moderatorów
Markowa_Bielizna
#7 Wielbiciel#

Nie mogę zamówić podjazdu Allegro ONE do zamówienia: 

6f8e4910-cf16-11ee-b74e-e33b1b26cfe9

oznacz moderatorów
Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Można wejść sobie w szczegóły zamówienia i jest tam drukuj etykietę ale to tylko do paczkomatu bo kuriera nie da się zamówić.

oznacz moderatorów
Alternatywa73
#7 Wielbiciel#

Ja nie mogę wejść w szczegóły, w momencie w którym próbowałem wygenerować etykietę sprzedana pozycja zniknęła ze sprzedanych i  wysłanych jej też nie ma .

oznacz moderatorów
peker_84
#9 Pomysłodawca#

jejeju  jejeju jjejjj    na srolego nie da się zamówić podjazdu DPD

 

i co ja teraz pocznę

łapie telefon i do kuriera dzwonie

kurier sie wypina bo twierdzi ze nie podjedzie jak nie ma zlecenia BO system zabrania

 

LUDZIE BY SOBIE PORADZILI SAMI BEZ SYSTEMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

oznacz moderatorów
Y_A_N_G
#2 Obserwator#

od wczoraj nie da się zamówić kuriera

oznacz moderatorów
zelkicompl
#1 Nowicjusz#

Problem z zamówienien podjazdu DPD.

Wyskakuje bład : Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji.

Mozna pobrać etykietę, ale mozna zamowic kuriera. 

oznacz moderatorów
niko2314
#8 Zapaleniec#

mam  to samo , jak teraz wytłumaczyć klientowi że jutro nie dostanie towaru bo podjazd nie zamówiony, a allegro na zielono krzyczy że jutro dostawa nawet jak masz zadeklarowane że wysyłka w ciągi dwóch dni, tylko to jest głęboko schowane i klient tego nie widzi, A pewnie będą minusowe punkty za jakość.

oznacz moderatorów
peker_84
#9 Pomysłodawca#

telefonowałem nawet  do kuriera i nie podjedzie po paczki bo mu system zabrania odbierać paczki bez zamówionego podjazdu

 

System czyli SSSSSSSrolegro

oznacz moderatorów
magic-trinket
#9 Pomysłodawca#

Zrestartuj stronę ctrl + F5.
Pokażę się opcja zamówienia podjazdu.

oznacz moderatorów