anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam 

Chciałam zamówić podjazd kuriera UPS(po paczki Allegro One) i wyskakuje mi taki komunikat

Zrzut ekranu 2024-02-20 o 09.36.08.png

 

A wczoraj jak robiłam wysyłki wieczorem to miałam coś takiego.

Zrzut ekranu 2024-02-19 o 20.13.14.png

 

Wszystkie zrobione wczoraj zlecenia wyświetlają mi się w "Zamówionych przesyłkach"więc nie wiem czemu jest ten problem.

 

Proszę o szybką informację zwrotną gdyż kuriera z UPS niestety musze zamówić do godziny 10 aby odebrał u mnie paczki w dniu dzisiejszym. 

oznacz moderatorów
Barrel-Trans
#7 Wielbiciel#

U mnie ten sam problem, więc nie jest to jedyny wyjątek. Czekam również na informację co tu się zadziało.

 

oznacz moderatorów
Precious79
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Dzwoniłam na infolnię UPS aby zamówić podjazd, mam nadzieję że nie zapłacę za to dodatkowo.

oznacz moderatorów
cosmetica1
#8 Zapaleniec#

Witam. Od godziny mam problem z zamówieniem podjazdu kuriera różnych przewoźników. Prosze o pilne rozwiązanie problemu

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@cosmetica1 od godziny ? , problem jest od wczoraj , raczej nie licz na szybkie rozwiązanie problemu .

oznacz moderatorów
cosmetica1
#8 Zapaleniec#

Wczoraj normalnie generowaliśmy etykiety. Dziś masowy problem☹️

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@cosmetica1 etykietę wygenerujesz , nadasz w punkcie lub automacie , ale o kurierze zapomnij ......przynajmniej na razie .

oznacz moderatorów
cosmetica1
#8 Zapaleniec#

Dobrze, że mam jeszcze odrębną umowę z IN POST inaczej byłoby kiepsko. Póki co trzeba działać jak można. Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów
ecocieplo2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

widzę że aktualnie są problemy z zamawianiem podjazdów kurierów.
Jak i czy mogę ręcznie zamówić podjazd, dla różnych kurierów , jeżeli nie działa Wysyłam z allegro ?
Czy muszę czekać aż problemy techniczne zostaną naprawione?

Czy opóźnienia wynikające z tych problemów, zostaną uwzględnione w jakości sprzedaży, ponieważ klienci mogą mieć problem z terminami dostawy, oraz ich późniejsze oceny.

oznacz moderatorów
klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

CTRL + F5 i działa...

oznacz moderatorów
semivio
#8 Zapaleniec#

Podaje numer przesyłki dla której nie można zamówić podjazdu. wyskakuje komunikat

A000FPX3Z4 20 lut 2024, 07:27 Allegro One Box

"Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji."

oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie, proszę o pomoc. problem, - Kurier UPS - nie mogę dziś zamówić podjazdu kuriera wyświetla się komunikat: "Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji." List wygenerowany ale nie ma możliwości zamówienia kuriera przez allegro. Poniżej screen. Pozdrawiam, Magda 

UPS Problem.jpg

oznacz moderatorów
4tonery
#8 Zapaleniec#

Awaria Allegro.

oznacz moderatorów
alleloombard943
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. 

Taka informacja wyskakuje podczas próby nadania paczki poprzez allegro, kiedy to będzie naprawione?

oznacz moderatorów
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Wątek niżej jest do przeczytania kilkanaście stron o tym błędzie. W skrócie: etykiety może i się uda wygenerować ze szczegółów zamówienia, ale i tak nie zamówisz podjazdu. Wiedzą o awarii od wczoraj, ale nie wiedzą, kiedy naprawią, standard.

oznacz moderatorów
LittleArtDeco
#1 Nowicjusz#

Nie mogę wygenerować etykiet ani zamówić podjazdu kuriera Ups i Orlen Paczka

oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

U Nas to samo, brak możliwości zamówienia podjazdu kuriera dla paczek Allegro One...Opera Zrzut ekranu_2024-02-20_075959_allegro.pl.png

Zamówienie - 01aa5a80-cf32-11ee-bb24-3f463b05459f

oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

Zamówienie - 01aa5a80-cf32-11ee-bb24-3f463b05459f 

oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

Udało się zamówić zlecenie odbioru dla tego zamówienia 

oznacz moderatorów
bieznie_com_pl
#2 Obserwator#

To samo z Paczkomatem i DPD

oznacz moderatorów