anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  to co robi allegro w takich momentach przekracza ludzkie pojęcie. ZAWSZE jest milczenie i ZERO informacji. Lejecie na sprzedawców po całości. 25h awarii, nikt nic nie wie, nie wiadomo kiedy rozwiążecie problem, nie dodajecie komunikatów, nie informujecie kupujących, gdzieś macie problemy sprzedających. Nie ma drugiej takiej platformy, która tak nie szanuje sprzedających. Gdyby nie wasz monopol, to zginelibyscie w kilka tygodni po takich akcjach. Wy nawet nie potraficie napisać w czym tkwi problem i kiedy teoretycznie powinno zostać to rozwiązane. Jaja jakieś.

oznacz moderatorów
szczepanskitomek
#1 Nowicjusz#

Czy posiadając etykietę można udać się do dowolnego punktu (maszyna, punkt odbioru) podany na stronie allegro one? Czy muszę gdzieś deklarować doręczenie?

oznacz moderatorów
NOWE-PROFITY
#8 Zapaleniec#

Ja wygenerowałem etykietę i zaniosłem do paczkomatu one kuriera ale jedną paczkę wczoraj odbierał kurier i do dzisiaj status się nie zmienił...

oznacz moderatorów
superstore
#9 Pomysłodawca#

OK, jest progres 😆 w Aktualnościach pojawił się komunikat, o awarii u "części sprzedających".... 

oznacz moderatorów
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

Dzięki tej informacji po raz pierwszy od ponad 10 lat wszedłem w aktualności 😂 Zapewne wszyscy kupujący to czytają pasjami.

oznacz moderatorów
Pancerkow
#9 Pomysłodawca#

Powinno byś na głównej stronie allegro, bo potem my sprzedający jesteśmy winni, że niewysłane w terminie

oznacz moderatorów
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

Z paczkami DPD i UPS (Allegro One) musieliśmy podjechać do punktu paczkowego. 

Na szczęście posiadam numer do kuriera z In Postu, który odbierze mi paczki mimo braku zlecenia... bo jak powiedział "Tak wiemy, że Allegro ma awarię"... szkoda tylko, że sprzedający nie zostali o tym poinformowani. 

oznacz moderatorów
JUSMAG_com
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  

615863949432733120372908

615863949432065120574855

615863949432065120071546

615863949401493128582121

przykładowe nr listów których nie można wydrukować . Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji.

oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

można nadać paczkę, nie można zamówić kuriera.

Nadaj paczkę jak zawsze wróć do zamówienia - szczegóły - na dole jest etykieta do pobrania.

 

oznacz moderatorów
KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

Jak wyżek w temacie nie można nadać przesyłek u żadnego przewoźnika wyświetla sie komunikat  ,, Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji" prosze o szybka pomoc niektórych przewoźników musze zamówić do godz 10!!!  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@KidsManiaMJA awaria , nie zamówisz kuriera 

oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

można nadać, nie można zamówić.

Trzeba nadać przez allegro z pozycji zamówienia, wrócić jeszcze raz do zamówienia wejść w szczegóły i połowie strony jest etykieta do pobrania, nie można zamówić podjazdu

 

oznacz moderatorów
MARATO5
#8 Zapaleniec#

MAM TEN SAM PROBLEM !!! CZY KTOŚ JUŻ COŚ WIE ?

 

oznacz moderatorów
invvo
#8 Zapaleniec#

Nadal nie można generować przesyłek.

Poczta Polska / DPD / Allegro ONE 

Wyświetla się też błędna informacja o tym że nie można zamawiać podjazdów kuriera. Nie można wygenerować etykiet bez względu czy z podjazdem czy bez. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

etykiety można wydrukować, podano w treści tego wątku sposób

teorie spiskowe na teraz:

- allegro coś grzebie w swoim systemie - przecież mają być podwyżki pod koniec lutego

- oficjalny sklep allegro za mało sprzedaje - więc teraz sprzeda więcej - w tym wątku osa nie zgłosiła jakoś problemów z wysyłkami 🙂

oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

Korposzczurki z Allegro testują nowy algorytm który pewnie wymyślili np. jak szybko od zamówienia generujesz etykietę. Do brania coraz większych opłat, dopłat są BEZAWARYJNII !!!!

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@maxzuczek  Jak w mojej stopce 😉 Można jeszcze dodać, że Windows (itp.) ma bogate życie wewnętrzne...

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

etykiety można wygenerować i pobrać.

 

oznacz moderatorów
wegroo
#8 Zapaleniec#

Cały czas coś zmieniają, dodają, Teraz Sello nawet mi rozwalili... teraz DPD, zamiast lepiej to jest gorzej a sprzedawcy za to muszą płacić..

oznacz moderatorów
progmar_1
#7 Wielbiciel#

Ciągle nic Wysyłajcie z Allegro a potem to

oznacz moderatorów