anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
kosmethurt
#9 Pomysłodawca#

U mnie ten sam problem. Przy wszystkich zamówieniach.

Jakieś jaja... jak niby zamówić podjazd kuriera jak nic nie działa? Klienta g....no obchodzi, że nam coś nie działa i zaraz będą leciały negatywy. A Allegro i tak nie stanie po stronie sprzedawcy.

oznacz moderatorów
heban1995
#8 Zapaleniec#

Wczoraj można było chociaż nadać przesyłkę i wydrukować etykietę. Dzisiaj nic nie działa. „Błąd przetwarzania. Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej”

co jest grane? Od wczoraj słyszymy „jeszcze chwilę, proszę o cierpliwość” i nic się nie zmienia . Może ktoś łaskawie wyda jakieś oświadczenie 

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

wydadzą oświadczenie o ujemnych punktach dla sprzedawców za nieterminowe wysyłki 😂

oznacz moderatorów
-KUBUSIOWO-
#7 Wielbiciel#

16477600-cf1c-11ee-a322-bd440457d659

20 luty i od wczoraj to samo  Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji

oznacz moderatorów
grzybnienet
#9 Pomysłodawca#

Nic z tego nie będzie

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Dokładnie to samoZrzut ekranu 2024-02-20 o 07.43.43 1.png

oznacz moderatorów
e-soczewka-pl
#2 Obserwator#

Ten sam problem u nas.

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Kiedy można spodziewać się usunięcia usterki? Allegro One Box nie działa. Wyskakuje komunikat, żeby skontaktować się z autorem aplikacji. W takim razie proszę autora o interwencję 😉 

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

rozjechało się  "wysyłam z allegro" DPD też nadać nie można

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

Płaci się ogromne prowizje żeby mieć coś takiego:

musicman76_0-1708427419356.png

 

oznacz moderatorów
VitaElixir_PL
#8 Zapaleniec#

mam to samo już od rana ... 

trzeba potem wejść w szczegóły zamówienia i można wydrukować dopiero etykietę 

oznacz moderatorów
klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

CTRL + F5 i działa....

oznacz moderatorów
asena1
#9 Pomysłodawca#

Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
iBork
#9 Pomysłodawca#

u mnie nie można

oznacz moderatorów
Lak-Serwis_pl
#2 Obserwator#

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zamówienie od klienta nr 7d254c40-cf25-11ee-8b87-a57f96aa4339 . Klient wybrał metodę dostawy: kurier dpd. Jednak dziś gdy chce zlecić podjazd kuriera wyświetla mi się komunikat: Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. oraz w żółtej ramce nad komunikatem: Problemy z zamawianiem podjazdów. Możesz mieć problemy z zamawianiem podjazdów. Wczoraj bez problemu mogliśmy zamawiać podjazd kuriera, tak samo jak od samego początku współpracy na allegro. Z czego wynika dzisiejszy błąd? Proszę o pilną naprawę problemu oraz poinformowanie nas o naprawie błędu, abyśmy mogli nadal prawidłowo obsługiwać klientów. Pozdrawiam. Natalia Ratkiewicz.

oznacz moderatorów
APK_SERWIS
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj allegro ma problem, jedyna opcja to wydrukowanie etykiety ze szczegółów zamówienia i nadanie w punkcie bo kuriera nie zamówisz, chyba ze masz do niego telefon 🙂

oznacz moderatorów
Lak-Serwis_pl
#2 Obserwator#

niestety w naszym rejonie pracuje kurier który bez zlecenia odbioru nie zabierze dodatkowej paczki. Czy wiesz może kiedy ten błąd powinien być rozwiązany przez allegro? 

oznacz moderatorów
Lak-Serwis_pl
#2 Obserwator#

i tak dziękuję, za szybką odp. 😉

 

 

oznacz moderatorów
AutozlomCiupa
#8 Zapaleniec#

Ten sam problem

oznacz moderatorów
Pancerkow
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy już są jakieś informacje, kiedy usterka zostanie naprawiona?błąd.jpg

oznacz moderatorów