anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02.2024] Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia podjazdu kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
beeeko
#7 Wielbiciel#

 

A TYM RAZEM O CO CHODZI????

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji. Nie mogę wygenerować etykiety

oznacz moderatorów
370 ODPOWIEDZI 370
dlook
#8 Zapaleniec#

U nas to samo

oznacz moderatorów
4tonery
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Nie można zamówić podjazdu DHL.

oznacz moderatorów
alleloombard359
#7 Wielbiciel#

Witam. U nas na punkcie również problem z wygenerowaniem etykiety i zamówieniem kuriera. Pojawia się komunikat "Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji". Z kim trzeba się kontaktować?

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

od wczoraj jest awaria, trzeba czekać

oznacz moderatorów
alleloombard359
#7 Wielbiciel#

ok, dziękuję!

oznacz moderatorów
TRUH
#7 Wielbiciel#

Nie mogę pobrać etykiety dla zamówienia DPD

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

od wczoraj jest awaria

oznacz moderatorów
TRUH
#7 Wielbiciel#

kolega ma problem od piątku już , u mnie poszło, musiałem kilka razy klikać to samo i później anulować przesyłki. Podobno dane na etykietach też się potrafią nie zgadzać 

oznacz moderatorów
ecospa-pl
#7 Wielbiciel#

Dziś jest dokładnie ten sam problem. Pojawia się komunikat:

"Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji."

Prośba o pilną pomoc. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
Jermys
#8 Zapaleniec#

Witam.

U nas to samo, nie można zamówić podjazdu kuriera w przesyłkach Allegro One Box - wyskakuje komunikat: "Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji."

blad podjazdu kuriera.jpg

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#9 Pomysłodawca#

Teraz pojawił się komunikat o awarii na samym allegro. Etykietę da się wygenerować, jednak samego podjazdu nie da się zamówić. Nie da się też porozmawiać o tym z allegro przez czat. 
Czy wygenerowane etykiety są ważne?

oznacz moderatorów
zagano44
#10 Popularyzator#

To samo u nas... oczywiście w moim rejonie kurier zbiera paczka ok. godziny 10:00

oznacz moderatorów
mix-mce
#14 Krzewiciel#

u mnie tak samo, jak nie zamówię podjazdu teraz to kurier za godzinę gdzieś przejedzie obok i tylko będę się na niego patrzył z okna.

oznacz moderatorów
fhbazarek
#8 Zapaleniec#

U mnie tak samo brak możliwości nadania Allegro One i UPS. Kurier podjeżdża do 9:00

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

dla Allegro DPD Smart :"Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji."

Tworzy numer etykiety i ją podpina do zamówienia, ale nie ma możliwości jej pobrania a tym bardziej wydrukować.

oznacz moderatorów
Phenixcompany
#7 Wielbiciel#

Ja mam ten sam problem z podjazdem kuriera DHL, etykieta jest wygenerowana natomiast nie mogę zamówić kurie. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Phenixcompany
#7 Wielbiciel#

żadnego kuriera nie można zamówić!!

oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#10 Popularyzator#

Gdzie jest jakieś info o awarii? przecież kupujący nie są swiadomi, a sprzedający tracą te "nowe miary" za brak wysyłki w terminie...

oznacz moderatorów
jawix-gogolin
#7 Wielbiciel#

tekst podczas zamawiania "Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji." prosimy o kontakt.

oznacz moderatorów
FUTURE1
#8 Zapaleniec#

Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji.

 

u mnie to samo DHL   i  Allegro One Box

nie można zrobić podjazdu

oznacz moderatorów