anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

Jak spokojnie jak klienci z Allegro takich problemów nie rozumieją, bo Allegro ich nauczyło kosztem sprzedawcy który nic nie robi innego, tylko cały czas czeka i pakuje ich przesyłki bez zwłoki, by tylko Allegro mogło skasować prowizję. negatywy czy nie polacem po dzisiejszym dniu będą sie sypać całymi "garściami" a Allegro będzie się ceieszyę bo oni i tak swoje sklepy będą mieć na SS bo to oni je nadaja i sobie wyczyszczą a my je potracimy za zaniżenie o jedną gwiazdkę.

oznacz moderatorów
cherrystone_pl
#8 Zapaleniec#

niestety chyba wszyscy mają ten sam problem

oznacz moderatorów
boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

U mnie nie pobiera nowych zamówień 

oznacz moderatorów
techniczny24_com
#7 Wielbiciel#

po wpisaniu danych klienta wyskakuje komunikat "

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste"

oznacz moderatorów
Wojcix_pl
#7 Wielbiciel#

u mnie też

oznacz moderatorów
ANMAR_Kowalska
#7 Wielbiciel#

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste taki napis mi wyskakuje.

oznacz moderatorów
ma59
#1 Nowicjusz#

Brak możliwości nadania przesyłki do Paczkomatu.

ma59_0-1708345375645.png


Gdzie znaleźć te dane w formularzu kupującego ?

oznacz moderatorów
ehornet
#2 Obserwator#

Jest awaria, dzowniłem do Ipostu. Należy czekać.

oznacz moderatorów
ePrezencikowoo
#2 Obserwator#

Witam, ma problem wyskoczyło coś takiego .Błąd przetwarzania

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

Dane dostawy są nie uzupełnione przez co nie mogę nadać etykiety 

oznacz moderatorów
monetfun_pl
#1 Nowicjusz#

Mam to samo, nawet po uzupełniu nazwiska, adresu i telefonu odbiorcy ręcznie. Mimo wszystko dalej wyskakują te same błędy

oznacz moderatorów
KalendarzeNotesy
#7 Wielbiciel#

też zmagam się z tym problemem. InPost nie widzi transakcji, a próby nadania z Allegro kończą się właśnie takimi komunikatami.

oznacz moderatorów
dragonPyzdry
#7 Wielbiciel#

czy na allegro dziś tj.19.02.2024 jest jakiś problem tech. ? W danych dostawy na Pocztę Polską mam tylko wpis Kurier Pocztex pobranie brak w zbiorze poczty.

oznacz moderatorów
Anello7
#7 Wielbiciel#

wyskakuje mi

pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Ale wszystko jest uzupełnione?

o co chodzi?

oznacz moderatorów
sklepento
#7 Wielbiciel#

Podpinam się pod pytanie mamy ten sam problem.

oznacz moderatorów
CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

Nie da się nadawać orlen paczek

Mam to samo !

oznacz moderatorów
Feniks313131
#2 Obserwator#

Witam. Mam problem z wygenerowaniem etykiety wysyłkowej b58669b0-cf12-11ee-a322-bd440457d659 Błąd przetwarzania Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2} Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

 

Klient nie podał danych adresowych ale mimo że uzupełnię, nadal wyświetla się taki błąd

oznacz moderatorów
pupilkowo
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo, zamówienia opłacone przez kupujących a w zakładce zamówienia nie widać ikonki do zamówienia i nie można w InPost wygenerować etykiety bo system InPost ne widzi zamówień

oznacz moderatorów
norkus1
#8 Zapaleniec#

Nie pobiera mi danych wysyłkowych DPD i INPOST i nie mogę stworzyć etykiet dla paczek. Czy o jakas ogólna awaria?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

no

oznacz moderatorów
trendy3x
#7 Wielbiciel#

Jest 😞

oznacz moderatorów