anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[2.10.2023] Dlaczego nie mogę wypłacic pieniędzy od Przelewy24? "Usługa chwilowo niedostępna"

Grubas09890
#7 Wielbiciel#

received_179253958556436.jpeg

received_1501006383992915.jpeg

 czy ktoś wie czemu nie mogę aktywować PayU cały czas wysyłam im 1.01 grosz i odsyłają mi spowrotem wieczniej jak wysłałam to pisało że jest w trakcie weryfikacji a teraz takie coś proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

joker7718
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie u mnie występuje podobny problem, prośba o pomoc w weryfikacji

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@joker7718 cześć, spróbuj wypłacić środki ponownie teraz (najlepiej wyloguj się, a następnie znowu zaloguj na konto). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Justyna3161
#2 Obserwator#

witam, mam dokładnie ten sam problem co użytkownik wyżej @Zabawki_Darii. jak mam w takim razie aktywować przelewy24 w momencie kiedy nie idzie nic zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Justyna3161 Cześć. 🙂  Obecnie nie masz żadnych środków na saldzie u operatora Przelewy24, dlatego przycisk "wypłać" jest szary. 

Żeby zlecić przelew weryfikacyjny możesz też w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-wyplat pod numerem konta kliknąć przycisk "zmień". 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Zabawki_Darii
#7 Wielbiciel#

Proszę nie pisać bzdur jak nie rozumie się problemu. 

 

Bo w ten sposób to aktywuje się ponownie PayU a nie przelewy24.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zabawki_Darii W tym momencie weryfikacja Przelewy24 nie jest dla Ciebie możliwa i pracujemy nad tym, żeby ta opcja pojawiła się na Twoim koncie. Obecnie nie masz teraz nic do wypłaty na saldzie P24 i żadne środki się tam nie pojawią, dopóki opcja aktywacji nie zostanie dla Ciebie udostępniona. Proszę o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Allricambi
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Allricambi U Ciebie problem dotyczy czegoś innego. Odpowiedziałam już w Twoim wątku. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

milosz200333
#7 Wielbiciel#

Sprzedaje tablet na allegro lokalnie i kupujacy by chcial zaplacic przez przelewy24 a ja nie moge dodac tej opcji u siebie „ulsuga tymczasowo nie dostepna” co zrobic?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty nie dodajesz niczego takiego, kupujący płaci a środki trafiają tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-09-22&dateTo=2023-...

oznacz moderatorów

milosz200333
#7 Wielbiciel#

ale to musze aktywowac na swoim profilu przelewy24 chyna nie?

oznacz moderatorów

-Rafi22-
#7 Wielbiciel#

Czy już wiadomo kiedy zakończy się problem z aktywacja Przelewy24 przez sprzedajacych? Trwa to już prawie 2 tygodnie 

oznacz moderatorów