anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

2 oferty na ten sam produkt na jednym koncie

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy na jednym koncie Allegro mogę opublikować 2 oferty na ten sam produkt?

Wydaje mi się, że wielu tak robi i zwiększają swoją ekspozycję na liście ofert.

U mnie byłyby to 2 identyczne oferty z taką samą ceną (nie wiem jak inaczej ustawić w Baselinker aby jedna była trochę wyższa a druga niższa na tym samym koncie).

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam jedno duże konto, które ma jeszcze miesiąc pakietu powitalnego, zatem chciałbym na nim się teraz skupić, zatem to może by mi trochę podniosło sprzedaż.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl W jednej podkategorii możesz wystawić maksymalnie 2 oferty danego przedmiotu (z parametrem stan Nowy). Dotyczy to wszystkich Twoich kont.

Jeśli pojawi się więcej ofert tego samego przedmiotu, to możemy je zakończyć. Podczas weryfikacji bierzemy pod uwagę:
- tytuły,
- ceny,
- parametry (w tym numer EAN),
- miniaturki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź. Czyli jest to dozwolone. 

Kiedyś czytałem posta od pracownika Allegro na społeczności, że planują za to karać gorszą pozycją na liście, ale to były tylko plany/zapowiedzi z przed 3ech lat – nie wiem czy to wprowadzili. 

Dzisiaj przeczytałem posta od jednego z Allegrowiczów "odkąd powieliłem kilka z moich ofert, dając inny ean, nazwy, ceny i miniaturki, to nagle wszystkie zdechły, jakby jednak algorytm i tak wykrył je jako duplikat ubijając obie.." 

Zatem z jednej strony - jest dozwolone. Z drugiej - czy nie jest tak, że rezultat będzie słabszy bo oferty stracą na trafności itp.?

oznacz moderatorów