anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

3 MIESIACE BEZ PROWIZJI DLA NOWO ZAREJESTROWANEJ FIRMY

GilletteOfficial
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Prosze o infromacje jak aktywowac znizki dotyczace sprzedazy bezprowizyjnej przez okres 3 mcy dla nowych firm.

Pozdrawiam serdecznie

SAUTE

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GilletteOfficial Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie było wcześniej zarejestrowane w Allegro i utworzysz w czerwcu firmowe konto, w ciągu 2 dni roboczych poinformujemy się o uruchomieniu promocji w Centrum zniżek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GilletteOfficial
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za szybka odpowiedz.

Przegladalem dzisiaj centrum znizek i niczego nie znalazlem.

Konto aktywne jest od 10.06.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GilletteOfficial Sprawdziłam przed chwilą, że to drugie Twoje konto w Serwisie zarejestrowane na ten sam NIP. Nie spełniasz więc warunków, które podałam wyżej. Pakiet promocyjny nie zostanie uruchomiony.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GilletteOfficial
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry

 

Wielka szkoda:(

Czy zatem jako nowy sprzedawca moge chociaz aktywowac usluge SMART dla kupujacych?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@GilletteOfficial  niestety allegro nie od dzisiaj pomaga głównie kupującym, albo nowym sprzedawcom. Starych użytkowników, mają niestety daleko gdzieś 🙂

dostałem własnie maila od prezesa allegro, w którym chwali się, że wsparli w okresie koronawirusa użytkowników na prawie 400 mln złotych. Ja żadnego wsparcia nie otrzymałem, a zapomniałem wprowadzono mi prowizję od wysyłek, i zrobiono bałagan z nadaniami i rozliczeniami paczek. Dziękujemy prezesie François Nuyts za to wsparcie. Jest nieocenione w tym trudnym okresie 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zgadnij skąd te 375mln 😉

oznacz moderatorów

grzmaz1984
#8 Zapaleniec#

Najlepsze w tej promocji to to, że pootwierały się pseudo nowe firmy na żonę,brata itp. a sprzedawca nadal ten sam. Ominięcie systemu tego samego nip i oto mamy prowizje 0%, a ty stary sprzedawco cierp do końca promocji bo ceny poszły w dół o cały koszty prowizji i jesteś teraz szaraczkiem. Nieoceniona ta pomoc Panie Franmcois Nuyts, tylko pogratulować.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@grzmaz1984 napisał: "pootwierały się pseudo nowe firmy na żonę,brata itp. a sprzedawca nadal ten sam. Ominięcie systemu tego samego nip i oto mamy prowizje 0%, a ty stary sprzedawco cierp"

Zdradzę Ci sekret: Ty też możesz założyć firmę na żonę, brata, itp. i nie płacić prowizji przez 3 miesiące.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

grzmaz1984
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi o to by sprzedawcy mieli zakładać nowe działaności tylko Allegro powinno też dbać o interesy starszych sprzedawców ale maja to głeboko gdzieś. 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@grzmaz1984 napisał:

"Tu nie chodzi o to by sprzedawcy mieli zakładać nowe działaności "

Ależ właśnie o to chodzi.

"Allegro powinno też dbać o interesy starszych sprzedawców"

Tu się zgadzam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

grzmaz1984
#8 Zapaleniec#

Zle sprecyowałem 🙂  Tu nie chodzi o to by  "starzy" sprzedawcy mieli zakładać nowe działaności tylko dla korzyści prowizji bo tak pozwala regulamin allegro :)"

oznacz moderatorów

ZadikShop
#7 Wielbiciel#

tak czytam i analizuję i wychodzi na to, że to wsparcie dotknęło w zasadzie kupujących.

"Nowy" sprzedawca obniża cenę o prowizję, nie zarabia więc więcej, klient ma niższą cenę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GilletteOfficial tak ustaw odpowiednie dostawy, cennik, ilość komentarzy zwroty i sam wskoczy 🙂

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11  pocieszające jest to, że dzięki naszym prowizjom nowi użytkownicy mają na start 3 miesiące za free. Będę to opijał cały weekend 😂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

NatureMark
#7 Wielbiciel#

Posiadam już aktywne konto, ale nie posiadam jeszcze informacji o aktualnej promocji w Centrum Zniżek. Co powinnam zrobicć, aby Allegro przyznało mi tę możliwość?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NatureMark Konto, z którego piszesz, nie jest firmowe. Nie przesłałeś do nas dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

e-familyhome
#7 Wielbiciel#

Drogi Moderatorze,

Miałem wcześniej informacje, że jeżeli wznowie sprzedaz a konto nie było uzytkowane porzez dłuzszy czas - otrzymam 3 miesiace bez prwizji.

Niestety tak sie ni stało.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@e-familyhome  Typowe naciągactwo. Pewnie rozmowa była przez telefon. Jeśli nie to wskaż gdzie jest taka informacja.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

dawniej jak się zaczynało działalność to początki zawsze były ciężkie teraz to tym co mają duże doświadczenie podcina się nogi ,ręce opadają ,szkoda gadać.

oznacz moderatorów