anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

4 licytacje pod rząd i 4 razy brak wpłaty

Olenka0908
#8 Zapaleniec#

Witam, tak jak w temacie. Wystawiam na Allegro, (nie na lokalnie) telefon.  Sprzedaje go 4 razy 4 różnym uzytkownikom za pieniądze najtańsze e Polsce. Żaden z nich oczywiście nie odbiera telefonu i nie płaci. Czy to normalne zachowanie ? Dawno nic nie wystawiałam, ale widzę że Allegro to rynsztok bez żadnych zasad.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Olenka0908 Wiesz, ze niestety zgodnie z regulaminem kupujący ma 30 (!!) dni na wpłatę po licytacji? Mozesz to skrócić dając w opisie aukcji termin np 7 dni. Zgłaszaj niepłacących na Allegro. Tu już był watek o takiej co dostała trwałego bana za takie zabawy...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Olenka0908
#8 Zapaleniec#

Ja zawsze piszę w opisie ze czekam na wpłatę max 24h, a po tym czasie transakcję uznaję za nieważna.

oznacz moderatorów

Olenka0908
#8 Zapaleniec#

Tylko gdzie tą hołotę zgłaszać ? Pierwszy raz jak mam 15 lat konto na Allegro mam sytuację że 4 razy pod rząd trafiam na 4 różnych kupujących którzy nie chcą zapłacić za telefon który w sumie jest najtańszą ofertą w Polsce. Nie rozumiem takich ludzi.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Olenka0908 Jeśli konkretni użytkownicy wzbudzają Twoje wątpliwości i według Ciebie naruszają zasady, możesz zgłosić ich tutaj. Sprawdzimy te konta i jeśli potwierdzimy naruszenia regulaminu, będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Olenka0908
#8 Zapaleniec#

Karol5634- brak wpłaty, brak kontaktu, przy tym brak kultury

knapol96- brak wpłaty, brak kontaktu.

oznacz moderatorów