anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizje

matYs307
#11 Animator#

Mam pomysł, abyśmy my jako sprzedający płacili 50% prowizji, powyżej 1000 zł nawet i 90%. Czy to jest realne? Wiem, że do tego allegro dąży, ale możemy przyspieszyć ten proces? xd

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

Ziolko39
#21 Demiurg#

@matYs307 112 i transport do "psychiatryka"🤣🤣🤣

Jest takie przysłowie > "głupich nie sieją, sami się rodzą"  > skaza na systemie edukacji ?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Bez przesady..... Sprzedając towar za 2 tys. zł te 20-30 procent powinno wystarczyć. Do tego dołóż sobie rabaty za duże zamówienie, za sprzedaż w hurcie, rabaty dla firm......

Niedawno kupowałem towary za ok. 3 tys. zł.

Na All wychodziło mi ok. 3300 zł.

Pojechałem do zwykłego sklepu - zapłaciłem 2700 zł. 20 zł koszt przejazdu autem, 600 zł zostało w kieszeni.

To efekt wygórowanych prowizji na All..

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Czarny humor widzę dopisuje... Pół żartem pół serio ale kto wie do czego tu dojdzie...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może chcą wszystkie harujące pszczółki wywalić z tego ula aby mogła zostać tylko jedna OSA.

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Jak narazie to allegro już ma większą marże ode mnie 😄 20% + ads to jakieś 30%

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@matYs307 I dlatego w ramach "równość i braterstwo" trzeba ukarać innych płaceniem wyższych prowizji. Zamiast pisać takie bzdury, zawsze zostaje Ci rezygnacja z tego portalu.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Bardzo łatwo zapłacić prowizję w wysokości ~50%, wystarczy sprzedać (z wysyłką) używaną książkę za 5 zł.

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Ty ziółko masz świadomość że to było z mojej strony wyśmianie ich w związku z ostatnią podwyzką? Wyczuwasz coś takiego jak sarkazm?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Nie no, nie ograniczajmy się do 50%. 

 

DarkStoorM_2-1658223239743.png

 

DarkStoorM_3-1658223299962.png

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dobre..... takiego czegoś jeszcze nie widziałem...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przedmioty w tak niskich cenach to już tylko wystawiane charytatywnie się opłaca (nic się nie traci) .Sprzedaż i masz świadomość że komuś pomogłeś i pewność że nic nie straciłeś.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@matYs307 Pośmiałeś się ? Sarkastycznie ? Lepiej Ci ? To jeszcze nabądź trochę kultury i ogłady towarzyskiej.

Dla Ciebie jestem Pan Ziółko. Dociera do Twego móżdżku ?

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Pan xdd Panie Ziółko kup Pan sobie słownik. Albo se.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@matYs307  Czytając Twoje wypociny można sie lepiej uśmiać niż gdybym czytał Wiecha.

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Zbyt dużo tych wypocin nie ma, nie wiem co mogę Panu zaproponować by szybciej się czytało 😕 Może podwyższenie prowizji do 60% ? :]

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Swoją drogą chciał Pan przejść na "Pan". Kultura wymaga tego samego 😄 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@matYs307 Zaczęło się robić "i smieszno, i straszno" 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@Ziolko39 Rozumiem, że cytujesz za:

annas14firma_0-1660167819797.png

 

oznacz moderatorów

Rydz_83
#9 Pomysłodawca#

W mojej branży prowizja 20% i promowanie 15%  czyli 35%  do tego doliczyć trzeba koszt promowania i powoli realnie dochodzimy do 40%   myślę że przekroczyli granicę sensowności, kupować będą tylko ci przyzwyczajeni do allegro.   A tak przy okazji  właśnie kupiłem sterownik do CO szukałem na allegro ale najtańsza oferta była droższa o 40zł niż w sklepie internetowym gdzie musiałem dokupić przesyłkę za 12zł.   Przy tak wysokich prowizjach to już SMART nie pomoże.   I w końcu zakładam własny sklep internetowy.

oznacz moderatorów