anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adres e-mail kupującego

SimonStudios
#7 Wielbiciel#

Witam.

Na Allegro sprzedałem dopiero jeden produkt. Mam jednak pytanie dotyczące adresu e-mail od kupującego. Mianowicie, gdy skopiuję adres i go sprawdzę to wyskakuje adres korespondencyjny z Allegro. W związku z tym jak mogę sprawdzić ten właściwy email? Gdzie go mogę znaleźć?

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

A po co? Wysyłasz na ten mail a Allegro przekazuje do kupującego.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Allegro maskuje adresy e-mail. Masz zestaw "cyferek i literek" - na niego odpisz. Informacja dotrze do kupującego. Uważaj tylko na to, co piszesz. Te wiadomości przechodzą przez serwery Allegro, są inwiligowane i sprawdzane przez roboty Allegro. Wszystko jest pod kontrolą.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

SimonStudios
#7 Wielbiciel#

No tak, ale ostatnio jak wysyłałem produkt do klienta przez paczkomat to wydaje mi się, że ów klient nie otrzymywał żadnych nowych powiadomień na swojego maila, gdyż na etykiecie był wydrukowany właśnie e-mail z Allegro. Później jak się zalogowałem na swoje konto to okazało się, że moi klienci oczekują "lepszej jakości sprzedaży". Skoro tak to domyślam się, że ocena pochodzi od tego gościa.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@maxr01 A mnie w tym tygodniu uwalili za brak szybkiej odpowiedzi na pytanie klienta ,które nawet nie dotarło na moją pocztę gdyż zawierało próbę kupienia poza allegro .Zorientowałem się przypadkiem przeglądając statystyki i czerwone wpisy "nieakceptowane".Gdybym taką wiadomość dostał na meila to bym napisał "nie" i po sprawie a tak pewnie jakiś robot tego meila zablokował i statystyki j.....ły.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SimonStudios jeśli poprawnie przekazujesz zaszyfrowany adres e-mail kupującego to dotrze do niego powiadomienie od przewoźnika o przesyłce o ile adres znajduje się w odpowiedniej domenie. A InPost tam jest. Listę domen, z których wiadomości będą docierać do Twoich klientów znajdziesz w tym artkule. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SimonStudios
#7 Wielbiciel#

Ok. Już wszystko wiem. Dzięki za odpowiedzi. 😀

oznacz moderatorów