anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Akcja Wyprzedaż

Polskie_Modnisie
#7 Wielbiciel#

Zastanawiam się nad wystawianiem produktów na akcji wyprzedaż ale widzę że tam umowa obowiązuje przez 30 dni. A co jeśli w między czasie moja aukcja się zakończy? Tzn jestem połączony z hurtownią w modelu droppshiping i  towar może zostać wyprzedany w hurtowni w ciągu tych 30 dni i zniknie z mojej aukcji. Czy będą wtedy jakieś konsekwencje?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Polskie_Modnisie https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-strefy-okazji-R8l59vW7GfL

  1. Z zastrzeżeniem ust. 2 poniżej, Umowa zawierana jest na czas nie krótszy niż 30 dni lub do wyprzedania przez Partnera liczby Towarów określonych w Ofercie, co oznacza, że Partner nie może wcześniej zakończyć Oferty zgłoszonej do Programu Strefa Okazji. Jednocześnie w przypadku Specjalnych oznaczeń Ofert:

    a. ”Okazja”, „Rabat ilościowy”, "Outlet" oraz „Smart!okazja” – Umowa zawarta jest na czas nieokreślony,

    b. „Hit” oraz „Nowość” - Umowa zawarta jest na okres 30 dni.

    c. „Wyprzedaż”- Umowa zawarta jest na okres 30 dni, przy czym po upływie tego okresu, Oferta wraca do Specjalnego oznaczenia “Okazja” (o ile wcześniej była promowana w Strefie Okazji Specjalnym oznaczeniem “Okazja”).

  2. W każdym momencie, Allegro.pl uprawniona jest do weryfikacji Oferty Partnera, na podstawie kryteriów, o których mowa w art. II oraz III powyżej, oraz do podjęcia decyzji o ewentualnym dalszym promowaniu przedmiotowej Oferty, po ponownej akceptacji przez Partnera warunków jej promocji. W przypadku, gdy Oferta Partnera nie spełnia kryteriów, o których mowa w art. II oraz III powyżej, Allegro.pl może poprosić Partnera o jej aktualizację oraz dostosowanie do przedmiotowych kryteriów. W przeciwnym razie promocja Towarów w ramach Oferty Partnera w Strefie Okazji ulegnie wcześniejszemu zakończeniu.

  3. Partner zobowiązuje się do niedokonywania żadnych modyfikacji treści Oferty (w tym podwyższenia ceny Towaru) promowanej w ramach Strefy Okazji, a także wcześniejszego jej zakończenia bez wcześniejszej zgody Allegro.pl, z zastrzeżeniem możliwości dokonania przez Partnera obniżenia ceny promowanego Towaru w ramach Oferty w Strefie Okazji, bez wcześniejszego informowania o tym Allegro.pl. W przypadku modyfikacji treści Oferty, w szczególności podwyższenia ceny Towaru podczas trwania promocji w Strefie Okazji, bez uzyskania wcześniejszej zgody Allegro.pl, Allegro.pl uprawniona jest do naliczenia Partnerowi kary umownej w wysokości 500 zł za każde, wyżej wskazane naruszenie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Polskie_Modnisie
#7 Wielbiciel#

Nie do końca to jest odpowiedz bo o jakie wyprzedanie chodzi, domyślam się że o wyprzedanie podczas wyprzedaży ale co jeśli hurtownie wyprzeda je przed koncem mojej umowy wyprzedażowej?  Bo jak hurtownia sprzeda towar to on automatycznie zniknie z mojej aukcji.  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Polskie_Modnisiezgadza się, Wyprzedaż jest aktywowana na 30 dni. Po tym czasie oznaczenie znika.

Jeśli będziesz miał np. 100 sztuk przedmiotu i sprzedasz to w tydzień, a oferta się zakończy, to nie poniesiesz za to żadnych konsekwencji. Problemem byłaby sytuacja, gdybyś zamknął ofertę ręcznie mając jeszcze dostępne sztuki produktu na stanie.

Mówiąc ogólnie, każda zmiana powinna być konsultowana z Allegro. Jeśli wyprzedasz towar w tej ofercie i będziesz chciał ją po jakimś czasie wznowić, powinieneś nas wówczas o tym poinformować.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów