anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest dobrze przeprowadzona transakcja?

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam pytanie. Kiedy dostanę środki na swoje Allegro finanse i czy w ogóle to jest dobrze przeprowadzona transakcja.

Otrzymałeś wpłatę od Client  status: SFINALIZOWANY

 

Pod spodem transakcji wyskakuje mi to Brak aktywacji Przelewy 24, wypłata z salda Allegro możliwa od dnia 16.02.2021

 

Była to sprzedaż o dużej wartości więc się boje trochę 

 

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

kostas11
#21 Demiurg#

@Nicles masz środki w zakładce Środki i historia operacji. jeśli nie to nie wpłacone 😞 

Jeśli są to są Twoje nikt Ci ich nie zabierze 🙂

Tu masz jak aktywować i wypłacić https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nicles Masz te pieniądze w zakładce Allegro Finanse? Jaki masz status wypłat, aktywne, nieaktywne?

Jeśli pieniądze masz w Przelewy24 i status jest nieaktywne, musisz aktywować wypłaty; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jakie-dokumenty-przeslac-aby...

oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Bez tytułu.pngunknown (3).png

Czy zostałem oszukany? Allegro wysłało mi powiadomienie ze klient po zakupie nie dostał swojego przedmiotu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Nicles dalej nie odpowiedziałeś na pytanie masz środki w zakładce Środki i historia operacji.

zdjęć nie widzimy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Nie mam właśnie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Nicles a towar wysłany czy nie ?

A może to nie allegro wysyła powiadomienia tylko osoba próbująca wyłudzić towar ?

@_HolaOla_ @mr_oma zerkniecie na zdjęcia ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Tak, przedmiot do gry csgo wysłałem 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nicles Czyli zostałeś oszukany.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Nicles Towar był nie opłacony a ty wysłałeś!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nicles To chyba jakiś przekręt. Kupujący nie zapłacił i chce wyłudzić towar. Te powiadomienia raczej nie są od Allegro. Nie wysyłaj.

oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Ale ja wysłałem 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Nicles nioto pech 😞 następnym razem czekaj na kasę w zakładce Środki i historia operacji

Teraz możesz zgłosić wyłudzenie itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Mam jakieś szanse na odzyskanie tego przedmiotu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nicles Masz jego dane, adres, mail? Wyślij wezwanie do zapłaty, podaj ostateczny termin i poinformuj, że po tym czasie zgłosisz sprawę na policję i to zrób, jeśli nie zapłaci.

oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Telefon-poczta głosowa, pewnie reszta danych też źle. Policja da radę?

Jest to przedmiot internetowy. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Nicles Na Allegro nie ma takiego statusu płatnóści jak "Sfinalizowany". Na drugim zrzucie przedstawiającym Twoją zakładkę Zamówienia, widnieje wyraźna informacja "Płatność rozpoczęta", co oznacza, że Kupujący jej nie ukończył. Jeśli więc wysłałeś produkt bez zapłaty, to przykro mi, ale pozostaje jedynie zgłoszenie sprawy na policję. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Cześć, jak widzicie po tytule zostałem oszukany. Kupujący tak to zrobił dobrze, że się nie zorientowałem. Wysłał mega dobrze podrobione e-maile z potwierdzenia zakupu na allegro ze nie sprawdzałem na Allegro finanse. Chodzi o przedmiot csgo. Teraz numer telefonu, adres e-mail i jego dane są fałszywe. Czy jest jakaś szansa ze policja da radę go znaleźć i  postawić do odpowiedzialności karnej. Ten przedmiot csgo było dużo warty i pytam czy mam w ogóle szanse odzyskać chociaż wartość tego przedmiotu a nie jako skin

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Wybacz, ale czy ktoś w ogóle miał taki przypadek i czy musi udało odzyskać. Wiesz coś może? 

oznacz moderatorów