anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest dobrze przeprowadzona transakcja?

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam pytanie. Kiedy dostanę środki na swoje Allegro finanse i czy w ogóle to jest dobrze przeprowadzona transakcja.

Otrzymałeś wpłatę od Client  status: SFINALIZOWANY

 

Pod spodem transakcji wyskakuje mi to Brak aktywacji Przelewy 24, wypłata z salda Allegro możliwa od dnia 16.02.2021

 

Była to sprzedaż o dużej wartości więc się boje trochę 

 

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Nicles takich oszukanych jak ty, było tu wielu. Na górze strony jest wyszukiwarka, możesz sobie poszukać podobnych wątków.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Był jeszcze jeden wątek https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/kupuj%C4%85cy-nie-op%C5%82aci%C5...

@Nicles Jestem mocno zaskoczony faktem, że po powyższym wątku - w którym sam Ci pisałem "Ogólnie rzecz biorąc dopóki wpłaty nie widzisz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji to niczego nikomu nie wysyłaj." - nie wyostrzyła Ci się czujność i dosłownie dzień później dałeś się przekręcić, być może nawet tej samej osobie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Nicles Szanse są zawsze, ale żeby się przekonać to musisz to zgłosić na Policje i nie daj się zbyć policji bo pewnie zechcą Cię zniechęcić mówiąc że się nie da itd. Chyba @Knowhere tu wklejał linka z wyrokiem skazującym za kradzież czegoś z gry.

Inna sprawa to upewnij się czy ten handel jest na pewno legalny bo co innego włam anie na konto a co innego sprzedaż i oszustwo 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

Ja zostałem oszukany. I zgłaszam sprawę na policje. Moja dziewczyna ma w rodzinie policjanta i prawnika wiec może oni coś pomogą. Teraz mam tylko nadzieje  żeby złapać tego typa żeby więcej szkód nie wyrządził

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Nicles No i brawo, tak trzymaj, sam jestem cięty na oszustów itp.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Nicles zobacz co napisał @Knowhere . Zostałeś ostrzeżony i podano Ci kiedy wysłać .. ale ty swoje ...no cóż, to niestety masz o co prosiłeś...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Nicles Powiedz no, z jakiego adresu przyszedł ten mejl widoczny na zrzucie (nie wiem po co zamazałeś na nim login oszusta), na który dałeś się nabrać?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Nicles
#9 Pomysłodawca#

email od kupującego.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Nicles Ile kosztował ten błąd"?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433  na zrzutach jest ~ 3800 zawsze mnie zastanawiało skąd takie ceny za takie coś.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Z niskiej podaży danego przedmiotu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Nicles Nie widać obrazka, musi go zaakceptować któryś z moderatorów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Nicles, niestety nie ma osoby o loginie Client:98247178 w naszej bazie. 

Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że oczywiście wszystkie potrzebne informacje udostępnimy odpowiednim organom.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Nicles Wraz w tym Twoim zrzucie nie widzę adresu mejlowego nadawcy (albo jestem ślepy).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nicles Błąd zrobiłeś. Wiele jest takich przekrętów na Allegro. Sprawdzaj zawsze, kto jest nadawcą maila.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Nicles Musisz aktywować konto do wypłat, wszystkie dane konta z Allegro muszą być takie same jak w banku, jak masz środki na koncie to trwa to dłużej(normalnie 5 dni).https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wlaczyc-usluge-przelewy2...

oznacz moderatorów