anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta do wypłat

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39912593
#7 Wielbiciel#

Czekamy na Twój przelew do PayU (1,01 zł) Jeśli go nie zrobiłeś, możesz przejść do banku.

Ile muszę czekać, aż Allegro potwierdzi moją wpłatę i aktywuje moje konto do wypłaty pieniędzy z moich aukcji?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kostas11
#21 Demiurg#

łooo może potrwać, a ile minęło ? przelew z konta o takich samych danych co konto allegro ? pisz do allegro https://allegro.pl/pomoc/kontakt

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:39912593
#7 Wielbiciel#

Czekam drugi dzień i tak, przelew ma takie same dane jak konto allegro

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Ale mamy niedzielę czyli przelew w piątek, jest weekend 😉 poczekaj 2-3 dni robocze i napisz do allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:39912593
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jutro rano zadzwoń do PayU - od ręki Ci odblokują wypłaty; +48 61 628 45 05

oznacz moderatorów
Client:39912593
#7 Wielbiciel#

Więc moje pieniądze po wypłacie będą umieszczone w PayU czy w moim koncie bankowym?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli coś sprzedałeś, masz pieniądze na PayU i musisz je sobie wypłacić na konto.

oznacz moderatorów
Client:39912593
#7 Wielbiciel#

Nie mam konta PayU, więc musiałbym je założyć i jakoś połączyć z allegro? Ponieważ Allegro pokazuje mi kwotę, która jest w PayU

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze masz tu https://allegro.pl/payments-operation-history/#!/

To się nazywa Allegro Finanse. PayU to też Allegro Finanse. Odblokują Ci wypłaty po weryfikacji przelewu 1 zł i sobie wypłacisz na swoje konto bankowe.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Przecież już przelał i czeka na aktywowanie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:39912593 masz je w allegro na Payu, zrobiłeś przelew aktywacyjny czekaj na aktywowanie nic nie musisz zakładać 😉 Jak potwierdzą Twoje dane klikniesz wypłać i dostaniesz kasę na swoje konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:39912593
#7 Wielbiciel#

O to chodziło 😍

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Koniecznie jutro rano zadzwoń, od ręki Ci odblokują wypłaty. Będziesz pisał przez formularz, będziesz czekał. Było tu już mnóstwo wątków na ten temat, telefon zazwyczaj załatwia sprawę natychmiast.

oznacz moderatorów