anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta zen do wypłat z allegro

JimUSA
#7 Wielbiciel#

Witam, próbuję aktywować konto zen do wypłat allegro. Czy umożliwiacie w końcu możliwość aktywacji tego konta przy pomocy polskiego IBAN? Mam wszystkie potrzebne oświadczenia, że jestem właścicielem tego rachunku o tym numerze jak i wszystkie inne numery konta, z którego są wysyłane przelewy. Co mam zrobić byście aktywowali to konto?

@la_nika 

  • zen
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JimUSA przykro mi, ale nie ma już możliwości aktywacji wypłat na ZEN, ponieważ operator płatności nie obsługuje wypłat na rachunki ZEN. Masz może Revolut? 
Ta opcja wciąż jest dostępna 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

JimUSA
#7 Wielbiciel#

Niestety nie, czy natomiast wise (dawniej transferwise) będzie obsługiwane? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JimUSA tutaj kwestia wygląda tak, że Transferwise jest pośrednikiem płatności i w przypadku przelewów weryfikacyjnych, są one najczęściej wysyłane z rachunków technicznych Transferwise. Jeśli operator płatności otrzyma przelew z Transferwise na dokładnie takie same dane jak w ustawieniach konta Allegro (a nie rachunku technicznego), wówczas weryfikacja zostanie zaakceptowana, ale jeśli dane będą z konta technicznego to nie będzie to możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

andre0122
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry mam konto revolut i proszę o instrukcje jak je dodać do płatności Allegro 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@andre0122 Operatorzy PayU i Przelewy24 akceptują do wypłat konto na rachunek zagraniczny Revolut. Wypłaty aktywujesz w tej zakładce: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system 

Ważne jest, aby adres banku Revolut był wprowadzony prawidłowo.

Dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii początek numeru konta będzie zaczynał się od GBxxxxxxxxxxxxx.

Dla rachunku zarejestrowanego na Litwie początek numeru konta będzie zaczynał się od LTxxxxxxxxxxxxx.

Dla rachunku zarejestrowanego we Francji początek numeru konta będzie zaczynał się od FRxxxxxxxxxxxxx.

Na polski rachunek techniczny Revoluta nie aktywujesz wypłat.

W ustawieniach banku muszą zostać wprowadzone dane Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT:
  • Nazwa banku:
  • Adres banku:
  • Kraj banku:

Informacje te znajdziesz na swoim koncie Revolut.

Przelew weryfikacyjny zleć z zagranicznego rachunku Revoluta w euro. 

Wypłaty na rachunek zagraniczny Revolut, są zlecane 1. i 14. dnia miesiąca, a wypłaty do 100 zł – tylko 1. dnia miesiąca.

Dodatkowo wypłatę otrzymasz codziennie, jeśli stan środków u operatora będzie równy lub większy niż 4 tys. złotych.

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów