anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dla czego mam zablokowane konto mimo jednego negatywu ?! Mam 96.2 % pozytywnych komentarzy

REMUS600
#7 Wielbiciel#

Mam konto ponad 10 lat A sprzedaje od około 4 miesięcy 

Po tym czasie zablokowali mi konto 

Powód zbyt niska ocena , cztery negaty , po dwóch tygodniach wyjaśniłem 3 negatywy i na ten moment został tylko jeden negatyw gdzie klient nie odpowiedział na moją prośbę o zmienianie lub usunięcie komentarza i opini  !  Od allegro dostałem taką  odp. 

Dziękuję za wiadomość i podjęte działania  . Ufam że ostatecznie kupujący zdecyduje się na usunięcie nieppzytywnej opini . Proszę wówczas o ponowny kontakt w tej sprawie .

 

Z tego wynika że przez jedną jedyną osobę mam zablokowane konto gdzie inni sprzedający mają po kilka negatywów i nadal sprzedają.!

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

az1rael
#21 Demiurg#

Bo blokada zalezy od % ilosci negatywow do ilosci wszystkich ocen duzy ma duzo ocen to mu 1 negatyw nie rozwali sprzedazy 

oznacz moderatorów

REMUS600
#7 Wielbiciel#

Czyli na starcie blokują nowicjuszy 

Brawo allegro  .

Chyba pozostaje mi zlikwidować konto i otworzyć nowe sprzedając tylko na allegro lokalnie i mieć gdzieś jednego Maroka co wystawił negatyw bo miał zły humor tego dnia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może się nie udać, oni tam są oderwani od rzeczywistości.😁

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Popros znajomych o zakupy u ciebie niech ci zostawia laurke w komentarzach warunek jeden nie moga kupowac bedac zalogowanymi do tego samego netu / routera co ty obslugujesz sprzedaz allegro bo dostaniesz permabana 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Za to nie banują inaczej musieliby zbanować większość osób korzystających z internetu mobilnego (tam router jest po stronie operatora i to jego widzą w Allegro). 

A i jak robiłem w ISP, to miałem na jednym publicznym IP np. 100 użytkowników (większe ilości też były) i nikogo Allegro za to nie zbanowało. Adresy IP się skończyły, dlatego teraz większość dostawców stosuje NAT lub CGNAT w swoich sieciach.

Unikałbym za to korzystania z tego samego komputera (nawet w trybie incognito), bo tu da się stwierdzić, że to jedna lokalizacja. Tak samo z apki, bo ma ona geolokalizację.

oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@REMUS600  Ile a miałeś pozytywnych?

oznacz moderatorów

REMUS600
#7 Wielbiciel#

25 pozytywów jeden negatyw

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@REMUS600 Widać że nie masz dużej sprzedaży jak jeden negatyw rujnuje Ci konto . W takim przypadku chyba najlepiej póki jeszcze nie masz odpowiedzi od klienta który zepsuł te statystyki otworzyć nowe konto i tam sprzedawać . Tu z czasem sytuacja się poprawi i możesz wtedy wrócić.

oznacz moderatorów

REMUS600
#7 Wielbiciel#

Obecnie ocena poleceń z ostatnich 30 dni to 80 %, a jakość sprzedaży jest na poziomie "Wymagającym poprawy" .
Jest to wynik zbyt niski, bym obecnie mogła zdjąć ograniczenia z konta. 

taką dostałe dziś odpowiedź

Na co odpowiedziałem allegro

Na prosty chłopski rozum nie da się poprawić jakości sprzedaży nic nie sprzedając bo nie mogę nic wystawić przez blokadę ale was chyba boli myślenie , po drugie klient nie odpowiada ten co wystawił negatyw , proszę określi jasno i wyraźnie czy konto będzie odblokowane bo nie ma możliwości poprawienia wyników sprzedaży bez sprzedaży !!!! Jeśli jest możliwość poprawienia sprzedaży bez sprzedaży to poproszę o podpowiedź !

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro nie opiera się na logice tylko na swoim regulaminie .  Statystyki są liczone z ostatniego miesiąca więc po 30 dniach od wystawienia negatywnej opinii nawet jak nic nie sprzedaż to procenty powinny się poprawić.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

dokładnie. musisz poczekać oraz może wpadną jakieś pozytywny ze świeższych dostaw

oznacz moderatorów

REMUS600
#7 Wielbiciel#

NIESTETY NIE WPADNĄ BO NIC NIE MOGĘ WYSTAWIĆ A TO CO BYŁO WYSTAWIONE SKOŃCZYŁ SIĘ CZAS

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz niestety poczekać a póki co załóż sobie nowe czyste konto i tam wystawiaj.

oznacz moderatorów