anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Academy, error, in the English version

UltimaPrint
#8 Zapaleniec#
 

Witam wszystkich,

Obecnie chodzę na kursy na stronie Akademii Allegro, pod tłumaczeniem na język angielski.
Natomiast w dziale dotyczącym: "Allegro Finanse" znalazłem "błąd" na stronach.
Po sekcji „opłata za utrzymanie” strona nie rozpoznaje mojego postępu.
Kilka razy odświeżyłem stronę w przeglądarce.
Zrobiłem kurs do tego momentu, także kilka razy.
dostaję wiadomość, gdzie mam się skontaktować z "wsparciem" z easygeneratora,
ale ładnie odsyłają mnie tutaj, proponując poszukać managera Allegro.
Czy ktoś z Was miał wcześniej taki problem, czy też ma kontakty z zespołem programistów Allegro,

Chętnie udzielę wszelkich sugestii lub pomocy.
Z góry dziękujemy za poświęcony czas!

ps: Oto kilka zrzutów ekranu moich stron / sekcji błędów

 

-------------------------------------

Hello Everyone,

I'm currently taking the courses in the Allegro Academy page, under the English translation.
However, in the section related to the: "Allegro Finances" I found a "bug" within the pages.
After the section of "maintenance fee" the page is not recognizing my progression.
I have refreshed my browser page few times.
I have done the course to that point, also few times.
I'm getting message, where I'm suppose to contact the "support" from the easygenerator, 
but they nicely sending me back to here, by suggesting to look for the manager of the Allegro.
Does any of you had problem like this before, or is any of you having the contacts of the Allegro's developer team,


Thank you for your time in advance!

ps: Here are some screenshots of my error pages / sectionsScreenshot_1.jpgScreenshot_16.jpgScreenshot_17.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@UltimaPrint Cześć 🙂 Sprawdzimy tę sytuację, dziękuję za zgłoszenie! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

UltimaPrint
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, Ola,
za szybką odpowiedź i Twój czas!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@UltimaPrint Wracam do Ciebie z informacjami. Sprawdziliśmy tę sytuację i wygląda na to, że jest to problem z przeglądarką (nietypowe ustawienia, wtyczka blokująca dostęp do localstorage, AdBlock etc.) 

Spróbuj zaktualizować przeglądarkę, wyczyścić pliki cookies, wyłączyć wtyczki lub skorzystać z innej przeglądarki. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

UltimaPrint
#8 Zapaleniec#

Witaj Ola,

Niestety to nieprawda!
Skontaktowałem się już z „pomocą od easygeneratora”, a ich sugestia była taka sama, jak wspomniałeś: „(nietypowe ustawienia, wtyczka blokująca dostęp do pamięci lokalnej, AdBlock itp.)”.
Ale to nie działa dla mnie, a wczoraj straciłem cały dzień na czyszczenie pamięci podręcznej we wszystkich moich przeglądarkach, niektóre z nich nie mają dodatków, nie blokują itp.
Teraz poszedłem używać komputera mojego narzeczonego w jego przeglądarkach i mam ten sam problem.
Poprosiłem znajomego o zalogowanie się ze swojego komputera, ma to samo.
Czy mógłbyś sprawdzić lub poprosić kogoś o sprawdzenie, w czym jest problem, ponieważ wszyscy mamy ten sam problem w tym samym miejscu tej strony!

-------------------------------------------------------------------------------------------------



Hello Ola,

Unfortunately that is not correct!
I already contacted the "support from the easygenerator", and their suggestion was the same as you mentioning:  "(unusual settings, plugin blocking access to local storage, AdBlock etc.) ".
But that is not working for me, and i lost all day, yesterday, cleaning the cache on all my browsers, some of them have no addons, no block etcetera.
Now I went to use my fiancé's pc on his browsers, and I have the same problem.
I asked a friend to log from his pc, he have it the same.
Could you, please, check or ask someone to check what is the problem, as we all having the same problem on the same place of that page!

oznacz moderatorów

UltimaPrint
#8 Zapaleniec#

@ko_alka , Wciąż czekam na rozwiązanie.. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@UltimaPrint Sprawa jest weryfikowana przez Dział Techniczny. Kiedy otrzymam odpowiedź, to Cię o tym poinformuję w tym wątku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

UltimaPrint
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za poinformowanie mnie.

oznacz moderatorów