anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro chyba przeszło samych siebie

AutoProblem_pl
#7 Wielbiciel#

Dlaczego w dyskusji mam się tłumaczyć dlaczego dodałem kupującego na czarną listę?

Temat już dawno zamknięty,  Kupujący dostał zwrot środków i dalej jest odpalony. Taka oto odpowiedź randoma w dyskusji:

 

zakładka 'Moi nieaktywni kupujący' jest narzędziem oddanym przez Serwis w ręce sprzedających. Sprzedający może podjąć decyzje o ograniczeniu danemu klientowi możliwości zakupu. Oczywiście tylko w uzasadnionych przypadkach np. w przypadku gdy kupujący zachował się w sposób sprzeczny z Regulaminem Allegro. AutoProblem_pl, proszę odnieść się oraz wyjaśnić przyczynę dodania kupującego do tej zakładki.”

Mam powód,  bo kupujący pomimo pełnego zwrotu wystawił negatywa a do tego jeszcze straszy w dyskusji.

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

az1rael
#21 Demiurg#

Wiesz że teraz mnk działa tylko 180dni i nie wrzucisz kogoś ponownie aż nie kupi ponownie? @Fishing-Trips_pl 

oznacz moderatorów

Fishing-Trips_pl
#8 Zapaleniec#

Wiem... kolejna "mądra" zmiana. Już czekam na negatywy od zawistników. A oni zapewne pamiętają  🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Fishing-Trips_pl jak jakaś kancelaria prawna wpadnie na pomysł pobierania abonamentu od sprzedawców z platform internetowych za obsługę prawną poganiania januszy zakupowych za odwalanie dziadostwa to zbije na tym miliony

oznacz moderatorów