anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro DPD brak w zamówieniu opcji nadaj paczke

produkcjama
#9 Pomysłodawca#

Mam Smarta kuriera DPD, czy koniecznie muszę nadawać przez allegro lub jakis pośredników typu furgonetka, jesli sama nadam paczkę w punkcie pickup będzie to złe nadanie? bo taka dostałam informację z allegro, ze cos robię żle i bede miała zabranego smarta 😞 tylko w jednym zamówieniu raz miałam opcje nadaj paczkę, w zadnym innym zamówieniu nie pokazuje mi sie opcja "nadaj paczkę" jest tylko wprowadź numer przesyłki, nie mogę ogarnąć tych wysyłek przez allegro , robię wszystko wg instrukcji jak nadawać allegrokurier , jakby ktos znalazł chwilke na łopatologiczne wyjaśnienie będe wdzięczna. Jestem bardzo poczatkująca w sprzedaży na allegro.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

produkcjama
#9 Pomysłodawca#

dzięki za pomoc 😕 sama sobie poradziłam 😕

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

przy paczkach kurierskich zaczynających sie od "Allegro" jak np "Allegro Kurier DPD" uwazaj na pułapki w postaci podwójnych opłat !!!

Takie paczki musisz nadawac przez program nadawczy DPD lub przez brokera ktory to akceptuje

Jesli wyslesz np przez serwis furgonetka to zaplacisz furgonetce i allegro 

czyli dwa razy

oznacz moderatorów

produkcjama
#9 Pomysłodawca#

załozyłam wczoraj konto na furgonetka, tam sciągneły mi sie zamówienia z allegro i z nich wygenerowałam etykiety, sprawdzałam tez od razu finanse na allegro bo już słyszalam o podwójnych opłatach, nic nie wskoczyło więc chyba robię dobrze. Musze się dogadac z dpd na ten program nadawczy tym bardziej ze mam u siebie w lokalu punkt nadawczy DPD pickup i totalnie nie opłaca mi sie nadawac przez jakies dziwne furgonetki 😕

Dziękuje za odpowiedz.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Jesli nadałaś przez furgonetke to może nie wklejaj numeru nadania do zamówienia

przypuszczam, że po tym wlasnie naliczają opłate

Sam to przerabiałem w pierwszych dniach tej akcji i zaplacilem podwójnie.Allegro nie przewiduje korekty salda, furgonetka wykonała zlecone zamówienie wiec trzeba zaplacic

 

oznacz moderatorów

produkcjama
#9 Pomysłodawca#

numer przesyłki w zamówieniach sam się dodał z automatu i oznaczył jako wysłane, wczesniej  jak nadawałam sama bez tej furgonetki to musiałam nr przesyłki wpisywać ręcznie ale tez opłat nie miałam , mam nadzieje że wszystko już robię dobrze, ehh te zawiłości allegrowe, kiedyś, kiedys  to było łatwiejsze 😛

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

jesli byla to paczka "allegro kurier dpd" to zaplacisz podwójnie

chyba, ze cos sie zmienilo w furgonetce

oznacz moderatorów

produkcjama
#9 Pomysłodawca#

a czy ta opłata wskakje w rozliczenia? bo kilka paczek miałam allegro kurier dpd a kilka kurier dpd , póki co nie widze w rozliczeniu allegro zadnych opłat wysyłkowych

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Historia operacji - Typ operacji - usługa dostawy

tam znajdziesz ewentualne koszta za wysylki allegro kurier dpd

 

Ja zauwazylem, że przychodzą z opóźnieniem

 

Daj znać gdy cos sie pojawi bo osobiscie wylączylem te dostawy i śledze tematy z gadane by wiedziec jak sie sprawy mają.

 

oznacz moderatorów

produkcjama
#9 Pomysłodawca#

ok, dam znać jak tylko cos się pojawi 🙂

oznacz moderatorów