anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Faktura

JPBiznes
#7 Wielbiciel#

Witam. Tak wiec w skrócie napisze, ze nigdy nie wykupowałem abonamentu na allegro, mozliwe ze dostałęm chyba darmowy miesiąc czy cos takiego juz nie pamietam. Miałęm tworzona działanosc jednoosobową którą zammknąłem w kwietniu tego roku bo sie nie kręciło. Mam naliczone faktury od allegro na 400zł chyba za abonament za maj i czerwiec, gdzie juz miałęm zamknietą działanosci i nie korzystałem z tego konta business allegro. Dzis do mnie łaskawie zadzwonili ze mam zaległa kwote na 400zł i ze musze na juz to opłacic itd. Zapłace ok, ale czy jest mozliwosc uzyskania zwrotu jezeli, miałem zamknieta działaność od kwietnia a zostało to naliczone w czerwcu i maju ? Nie do konca tez wiem czemu to zostało policzone za te dwa miesiace jezeli juz moja działanosc była zamknieta.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Bo na Allegro nie wyłączyłeś abonamentu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@JPBiznes Nie widzę, abyś składał wniosek o wypowiedzenie umowy z Allegro. Konto firmowe jest aktywne. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

JPBiznes
#7 Wielbiciel#

Gzie mam złozyc ten wniosek ? Jest jakis dział na allegro dot. tego wniosku ? Mozliwe ze mój błąd ze go nie złozyłem, ale tez nie aktywowałem płatnych abonamentów, a firme zamknąłem w kwietniu a opłaty za abonament mam za maj i czerwiec ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@JPBiznes Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@JPBiznes zaloguj się i zrezygnuj z abonamentu. Opłaca rachunek. Konto może się kiedyś przyda.

oznacz moderatorów

JPBiznes
#7 Wielbiciel#

Wchodząc w dział z abonamentem, pokazuje ze nie mam aktywnych abonamentów ...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@JPBiznes wejdź na abonament i kliknij że rezygnujesz bo co miesiąc będą naliczać 🙂

rezy.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

JPBiznes
#7 Wielbiciel#

Wchodze w abonament i mam tylko 3 opcje do aktywacji i nic wiecej.

oznacz moderatorów