anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Finanse - wypłaty nieaktywne?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Cyc011
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem - rano sprzedałem przedmiot przez allegro lokalnie, chciałem wypłacić środki z PayU i mam na czerwono, że wypłaty nie aktywne. Przycisk WYPŁAĆ ŚRODKI jest na szaro. Ktoś wie o co chodzi? W listopadzie jeszcze normalnie wypłacałem środki. Załączam zrzut ekranu. Opera Zrzut ekranu_2021-03-09_080001_allegro.pl.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

Pewnie Allegro zablokowało Ci wypłaty i czeka, czy wyślesz towar i czy klient nie zgłosi problemu.

oznacz moderatorów
Cyc011
#7 Wielbiciel#

Trochę tego nie rozumiem, zawsze robiłem w ten sposób - przychodzi wpłata, wysyłam towar i wszystko git - robię tak od kilku lat, nigdy nie miałem problemu. I nagle sobie allegro zablokowało możliwości wypłat? Bez sensu moim zdaniem.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
 
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cyc011 widzę, że skontaktowałeś się z nami i Twoje wypłaty są już aktywne. Przelew od Kupującego zostanie zrealizwoany w ciągu 24h, pieniądze powinny trafić na Twoje konto w ciągu 2-3 dni roboczych. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
emulka153
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem ... Wypłaty nieaktywne .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@emulka153 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@emulka153 Dostałam informację, z której wynika, że zmieniłaś rachunek do wypłat, ale nie wykonałaś wpłaty weryfikacyjnej. Przelew zrobiłaś dopiero dzisiaj. W tej sytuacji muszę Cię prosić o cierpliwość. Weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sajmon_w
#7 Wielbiciel#

Hej, ja też mam ten problem, proszę o pomoc, już 2 razy wysyłałem przelew do allegro (1,01 zł) - cały czas wisi info wypłaty payu nieaktywne. Nat_not pls help.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sajmon_w, z tego, co widzę, proces został przez Ciebie anulowany. Ponów przelew. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
sajmon_w
#7 Wielbiciel#

@mr_oma  - już sie udało, nie było tematu. Dziękuję bardzo!

oznacz moderatorów