anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Finanse

MAMY ROZWIĄZANIE!
xwisek123
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałem dzisiaj laptopa poprzez allegro. Dostępne środki w allegro payU się zgadzają, lecz nie mogę ich wypłacić mimo aktywnej i zweyfikowanej usługi. Przycisk od wypłat się świeci po prostu na szaro. Czy kupujący musi odebrać przesyłkę, abym mógł wypłacić środki?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@xwisek123 odbiór zamówienia nie ma tu znaczenia, mam nadzieję że wysłałeś, jak kasa jest w allegro finanse to nikt Ci ich nie zabierze, a aktywacja trwa 3 - 5 dni roboczych o ile masz poprawne dane i wszystko uzupełniłeś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xwisek123
#7 Wielbiciel#

Właśnie w allegro finanse, pisze że status usługi payU jest aktywny a mimo wszystko nie mogę wypłacić dostępnych tam środków. Czy usługa przelewy24 również musi być aktywowana aby wypłacić pieniądze?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xwisek123 a zrobiłeś przelew i uzupełniłeś dane lub skan dowodu ???  Jak masz kasę na PayU to nie musisz aktywować przelewy24 żeby wypłacić kasę, jest to dwóch różnych operatorów 🙂

Kiedy robiłeś aktywację ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xwisek123
#7 Wielbiciel#

2-3 dni temu. Dostałem potwierdzenie aktywacji, nawet w zakładce finansów pisze ze usługa jest aktywna.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xwisek123 Możesz mi przesłać zrzut ekranu z nieaktywnym przyciskiem, o którym wspominasz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xwisek123
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób mogę pani przesłać zrzut ekranu? 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xwisek123 Proszę, żeby załączył go Pan tutaj, korzystając z opcji dodania zdjęcia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów