anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka

kaio212
#2 Obserwator#

Cześć, pierwszy raz sprzedałem coś na allegro. W jaki sposób mam wysłać - kupujący wybrał opcję allegro paczkomaty inpost - czy mogę (mam na dole punkt nadań inpost paczkomaty) nadać ta paczkę bezpośrednio wp unkcie i gdzieś w allegro podać nr przesyłki?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kaio212 możesz wygenerować etykietę w Managerze przesyłek InPost. 
Pierwsza rzecz to masz nieaktualną cenę dostawy w ofercie (obecnie to 10,95 zł).
Jeśli połączysz konta Allegro i konto w managerze InPost za pomocą opcji "Import z Allegro" będziesz mógł od razu zaciągnąć wszystkie informacje z Allegro i skorzystać ze specjalnej ceny dla sprzedających z Allegro, czyli 10,95 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kaio212
#2 Obserwator#

A czy moge wysłać bezpośrednio w punkcie inpost? Mam po sąsiedzku.I wpisać nr przesyłki w polu dodaj numery przesyłek?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kaio212 teoretycznie możesz, ale koszt przesyłki będzie wyższy. Aby zamówienie zaliczyło się jako nadane koniecznie przekaż jako e-mail adres e-mail kupującego z Allegro

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kaio212
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Jak mam nadać paczkę - musze to zrobić dzisiaj. Po kliknięciu w nadaj przesyłke odsyła mnie do konta na inpoście a jak klikam tam w allegro to mam komunikat ze Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

I tak w kółko.

Czy moge nadac paczkę w punkcie inpost i po prostu wpisać numer tej przesylki w polu dodaj numery przesyłek (zamówienia)?? Bardzo prosze o pilną pomoc 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kaio212 jeśli chodzi o komunikat "trwa uzyskiwanie dostępu" Twoja przeglądarka najprawdopodobniej blokuje wyskakujące okienka pop-up i to powoduje problem. Wyłącz to proszę, a nie powinieneś mieć problemu z powiązaniem kont. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów