anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kurier DPD a Allegro Pick up DPD

RosaFlora
#9 Pomysłodawca#

Hej 🙂 chciałabym zapytać bardziej zorientowanych ode mnie jak wygląda procedurą bezpłatnego podjazdu po przesyłki DPD i Pick up DPD. Wiem, że jeśli mam przynajmniej 4 paczki, to kurier podjeżdża po nie bezpłatnie, ale nie jestem pewna czy te dwie metody się razem łączą.  Np. mam 3 przesyłki DPD i jedną Pick Up- wtedy przy podjeździe płacę oddzielnie za odbiór obu rodzajów przesyłek czy sumuje się to do 4 paczek i mam darmowy podjazd, bo obsługuje to ten sam kurier? Mam nadzieję, że pytanie jest zrozumiałe.  Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W DPD nawet jak masz darmowy podjazd to musisz się liczyć z tym że mogą Ci doliczyć koszty za gabaryt ,nawet jak go nie przekraczasz . Musisz pilnować rozliczeń ,a składane reklamacje są często odrzucane o czym jest sporo artykułów tu na forum .

oznacz moderatorów

RosaFlora
#9 Pomysłodawca#

O tym wszystkim wiem, ale nie tego dotyczyło moje pytanie 🙂 czym innym jest zasadne reklamowanie niesłusznie naliczonych oplat, a czym innym brak wiedzy jak konkretnie liczone są odbiory tych paczek

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W tym Ci nie pomogę ,nie mam zaufania do tej firmy ,może za dużo już czytałem na ich temat.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Paczki DPD można dzielić na trzy kategorie

KURIER DPD - Twoje paczki, np z zamówien z innego portalu lub oznaczone na allegro KURIER ( + KURIER DPD ale z ceną powyżej 13,99zł )

ALLEGRO KURIER DPD - paczki zakupione na allegro dostarczane pod drzwi klienta

ALLEGRO DPD PICK UP - paczki zakupione na allegro dostarczane do punktu odbioru

 

Jesli suma paczek ALLEGRO KURIER DPD i ALLEGRO DPD PICKUP wynosi minimum 4 to masz darmowy podjazd

Nie wliczają sie do tego paczki KURIER DPD

 

Jeśli np masz stałe zlecenie lub zlecenie po odbiór z innego źródła i przekażesz kurierowi np 1 paczke ALLERO KURIER DPD to zaplacisz za podjazd ( czyli oplacisz minimum dwa podjazdy )

 

oznacz moderatorów

RosaFlora
#9 Pomysłodawca#

Czyli  Allegro kurier DPD I Allegro Pickup DPD się sumują 🙂 dokładnie o to pytałam. Dziękuję pięknie! 🙂

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

radze też sprawdzać sobie rachunek allegro pod kątem opłat dodatkowych za usługi kurierskie

 

oznacz moderatorów